ВОЛОНТЕРИ КІРОВОГРАДЩИНИ ДОПОМАГАЮТЬ БЛОКАДІ

ВОЛОНТЕРИ КІРОВОГРАДЩИНИ ДОПОМАГАЮТЬ БЛОКАДІ

Сьогодні волонтери привезли на одну з баз, де розміщуються активісти блокади, продукти харчування, цигарки та побутові речі

Сьогодні волонтери привезли на одну з баз, де розміщуються активісти блокади, продукти харчування, цигарки та побутові речі. Серед провізії привезли картоплю, цибулю, борошно, макаронні вироби, консервацію, тушонку і свіже м'ясо.

Велика подяка підприємцям, аграрникам і фермерам Петрівського і Олександрівського району Кіровоградської області, а саме Задесемець Анатолію Петровичу (генеральний директор фермерського господарства “Ріта”), Деркач Володимиру Григоровичу (генеральний директор фермерського господарства “Райпольське”), Недобиткіну Віктору Олексійовичу (генеральний диркетор науково-виробничої фірми “Агросвіт”), Романову Олегу Миколайовичу (начальник з продажу ексклюзивів і супроводу “Агросвіт”), приватному підприємцю Собонинійю Юрію Івановичу.

Ці підприємці допомагають воїнам починаючи з 2014 року і понині підтримують добровольчі батальйони та інші підрозділи. Наразі вони підтримали й ініціативу по блокаді ветеранів добробатів. Велика шана і подяка нашим волонтерам!


Поделиться​​ новостью:

- Александр Кочетков: АРМЕНИЯ И РОССИЯ
- Свою победу может добыть только сам народ, осознав, наконец, что он власть!
- Семен Семенченко: Основний "зовнішній" висновок з подій в Вірменії - організоване громадянське суспільство сильніше ніж олігархія і бюрократія
- Михаил Подоляк: Почему любая инициатива у нас обязательно заканчивается оглушительным фиаско?
- Украинцев массово лишают субсидий: проверяют траты по карте и опрашивают соседей
22:49Январь, 21 2017 728

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю