Все буде Донбас! У БПП кажуть, що законопроект про «реінтеграцію» внесуть у ВРУ 4 жовтня

Все буде Донбас! У БПП кажуть, що законопроект про «реінтеграцію» внесуть у ВРУ 4 жовтня

Законопроект може бути проголосований у день внесення

Голова фракції БПП Герасимов заявив, що законопроект про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької і Луганської областей можуть внести на голосування в Верховну Раду вже в середу.

Про це він розповів в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

«Говорити про кінцевий стовідсотковий вигляд ми можемо, коли документ буде зареєстрований. На цьому тижні цей законопроект буде зареєстрований і офіційно опублікований у засобах масової інформації. Ситуація дуже проста - я не знаю, хто буде голосувати проти того, що Росія є агресором. Іде остаточне юридичне доопрацювання цього проекту», - сказав він.

Герасимов додав, що законопроект про реінтеграцію Донбасу може бути проголосований у день внесення.

«Як тільки законопроект буде зареєстрований, він потрапить у зал парламенту, і якщо буде така змога, то ми його проголосуємо у перший же день. Уже, я сподіваюся, в середу цей законопроект буде внесений до парламенту як юридично вивірений текст», - сказав він.

У понеділок кнопкодав від Блоку Петра Порошенка, а за сумісництвом представник олігарха Порошенка у Верховній Раді потворна баба Ірина Луценко заявила, що законопроект про реінтеграцію Донбасу зареєструють у Верховній Раді цього тижня.

Як неоднарозово заявляли українські патріоти, цим законом банда україножерів фактично знищать українську державність, перетворивши всю Україну в Лугандонію. Це і буде фактична капітуляція на умовах Путіна. Російські війська, міліція і КГБ Лугандонії отримають законний статус. Вбивці українців отримають амністію, відбудуться фейкові вибори. «Невійна» буде припинена і почнеться масова зачистка (АТО) залишків «цинічних бандерівців».

Наступний крок по знищенню України — вступ до «мутного союзу», від якого відмовляються навіть Лукашенко і Назарбаєв. Таким чином Україна як держава буде знищена, а українська нація загине в концтаборах, чи буде виморена голодом і холодом. Хотілось би помилятися, але все йде до цього і здається, що планам Путіна і Порошенка ніщо не може завадити.

Саме цікаве, що українських владоохоронців при таких розкладах теж нічого доброго не чекає, але вони або зовсім дурні, або достатньо дурнуваті щоб цього не розуміти.

Микола Крамольник

Поделиться​​ новостью:


- Михаил Саакашвили предупредил барыгу Порошенко, что его ждет суд Линча
- ПАНТЕОН.... МЕДВЕДИ... ПАЛАТА.... ТЮРЬМА
- Упыри из власти открыто убивают патриотов (ВИДЕО)
- Сергій Дацюк ВИЙТИ ЗА МЕЖІ
- Украинцам подняли цену на газ на 23,5%
- Как Порошенко «борется» с офшорами (ВИДЕО)
- Михаил Саакашвили пожелал Путину и Порошенко &Ko крепкого здоровья...
- Кровавые боги Керчи...
- В Украине заработала горячая линия, куда можно "стучать" на нечестные субсидии у других
- Как из-за лоббизма гнусного порохобота страдает украинская армия — Бутусов
18:48Октябрь, 03 2017 1050

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю