Вугілля коштує 400-600 грн, тут Ахметов продає кожному, хто вмикає світло, за ціною 1800 грн — Соболєв

Вугілля коштує 400-600 грн, тут Ахметов продає кожному, хто вмикає світло, за ціною 1800 грн — Соболєв

Законопроект про визнання окупованих територій окупованими і про зупинку торгівлі з ними був розроблений на початку 2015 року

Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Більшість наших колег у парламенті ігнорували цю проблему, ігнорували цю «торгівлю на крові» і в якийсь момент ветерани війни за незалежність сказали:»Слухайте, ми бачимо, що у вас в Раді не виходить достукатися. Ми вам допоможемо, ми вийдемо на рейки, ми почнемо зупиняти ешелон за ешелоном», — пояснив політик.
За його словами, він особисто був на залізниці Бахмут-Горлівка за день до того, як її заблокували ветерани АТО. «Я був на залізниці Бахмут-Горлівка (Горлівка, яка окупована) за день до того, як її заблокували ветерани. Я бачив як десятки, сотні, ми нарахували тоді 305 завантажених вагонів пройшли за день до блокування по цій лінії», — зазначив нардеп.
 
Соболєв додав, що цього ж дня пройшли сильні обстріли Авдіївки, яка розташована за 20 км правіше від цієї залізниці. «Це моє запитання, запитання багатьох ветеранів цієї війни за незалежність: Коли закінчиться війна, якщо керівництво країни на ній заробляє? Якщо служба безпеки її кришує, чи є у нас шанси зупинити цю війну? Якщо в цілому суспільство бореться, гине, а невелика частина людей має супердоходи?
 
Там (на окупованих територіях Донбасу, — ред.) вугілля коштує 400-600 грн, тут Ринат Ахметов продає кожному, хто вмикає світло, що виробляється на його електростанціях, за ціною 1800 грн. Прийнята абсолютно шахрайська формула, ніби все вугілля закуповується в Роттердамі, в Голландії. За фактом, воно закуповується в «ЛНР» і «ДНР»», — підкреслив політик.
 
За словами Соболєва, виходить так, що для частини керівництва країни і Служби безпеки України ця війна є дуже вигідною.


Поделиться​​ новостью:

- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
- "Не дождутся. Я настроен на работу и результат", - Холодницкий о слухах по поводу своей отставки
- Почему почти все СМИ с приставкой "г@вно..."?
- Народ готов на радикальные формы протеста
- Фейспуг
18:45Февраль, 12 2017 2667

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю