Я твердо тобі обіцяю, в ім’я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване-Саакашвілі

Я твердо тобі обіцяю, в ім’я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване-Саакашвілі

Розпалювач війни пахан Ахметов різко скоротив вчора вечірній випуск новин, щоб вилити по вуха бруду в спеціальній, присвячений мені програмі

Так ось, брудний ти злодію, зі мною такими методами вже 15-ий рік бореться твій подільник з розпалювання бійні на Донбасі, Путін. Твою братву злодіїв в законі, деяких ти і твій Янукович тут прихистили, погнав з Грузії саме я.
Якщо якийсь урок я і виніс з Грузії, це те, що компроміси з олігархами закінчуються погано, і своїх грузинських помилок в гаряче улюбленої мною Україні я повторювати не буду.
Ти і правда завжди купував всю владу і більшість опозиції, але мене і тих, кого я приведу до влади, ти купити ніколи не зможеш.

Я твердо тобі обіцяю, в ім’я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване, і Геббельсо-Путінські телевізійні методи тобі не допоможуть.
І щоб тобі, двієчнику, показати наскільки я не боюся твоєї заказухи, я виставлю бездарну чорнуху твого каналу прямо у себе на найпопулярнішій фейсбук сторінці України і всього регіону.


Поделиться​​ новостью:

- Украина сделает Крым островом
- ТЕ, КТО НАМИ УПРАВЛЯЕТ — ПРОСТО ТУПЫЕ!!
- ‎Василий Липей: Луценко! Мерзенна гнида ти , а не генпрокурор. Мабуть і фашисти так не поступали
- СЕРГІЙ СТЕРНЕНКО: Я обрав єдиний прийнятний варіант — не помирати. І це, мабуть, моя «провина»
- Лиза Богуцкая: Пипец. Приплыли. Этот мерзавец собирается нас мариновать еще 5 лет
00:17Март, 05 2017 26392

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю