Я твердо тобі обіцяю, в ім’я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване-Саакашвілі

Я твердо тобі обіцяю, в ім’я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване-Саакашвілі

Розпалювач війни пахан Ахметов різко скоротив вчора вечірній випуск новин, щоб вилити по вуха бруду в спеціальній, присвячений мені програмі

Так ось, брудний ти злодію, зі мною такими методами вже 15-ий рік бореться твій подільник з розпалювання бійні на Донбасі, Путін. Твою братву злодіїв в законі, деяких ти і твій Янукович тут прихистили, погнав з Грузії саме я.
Якщо якийсь урок я і виніс з Грузії, це те, що компроміси з олігархами закінчуються погано, і своїх грузинських помилок в гаряче улюбленої мною Україні я повторювати не буду.
Ти і правда завжди купував всю владу і більшість опозиції, але мене і тих, кого я приведу до влади, ти купити ніколи не зможеш.

Я твердо тобі обіцяю, в ім’я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване, і Геббельсо-Путінські телевізійні методи тобі не допоможуть.
І щоб тобі, двієчнику, показати наскільки я не боюся твоєї заказухи, я виставлю бездарну чорнуху твого каналу прямо у себе на найпопулярнішій фейсбук сторінці України і всього регіону.


Поделиться​​ новостью:

- Россия готовит санкции против Украины
- «Северный поток — 2»: что останется для Украины
- Прикольный диалог с ольгинским ПРОПАГ@НДОНОМ
- Юрий Касьянов: О продажной власти и трусливых ура-патриотах - мелкая, трусливая серость правит бал
- Лиза Богуцкая: Оказывается мы все порохоботы
- Алексей Куракин: «Гыднисть» - наше всё!
- Александр Кочетков: ТРАМП И ПУТИН — ЭТО ПРИРОДА, ОТ КОТОРОЙ МИЛОСТЕЙ НЕ ЖДУТ
- Сергей Лямец: Миллиарды на реформы, которых нет. Куда девается международная техническая помощь
- Михаил Саакашвили: В этом и есть стратегия барыг!
- Интервью с беглым нардепом Александром Онищенко: "Петр Пятый" - сейчас подстольная книга у Порошенко
00:17Март, 05 2017 26454

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю