поддержать  -  

Поделиться

Загрузка...

Як облаштувати Україну, за яку боролися на Майдані? Та прибрати владний непотріб, що на крові вдерся до влади !

Як облаштувати Україну, за яку боролися на Майдані? Та прибрати владний непотріб, що на крові вдерся до влади !

Дорогі українці, ось уже 24 роки нас обдурють державні злочинці під різними прізвищами та назвами виборчих агітпроектів. Результатом нашої пасивності стала глибока суспільно-економічна криза, війна, зубожіння громадян та загроза втрати української державності. Ми пропонуємо -

Дорогі українці, ось уже 24 роки нас обдурють державні злочинці під різними прізвищами та назвами виборчих агітпроектів. Результатом нашої пасивності стала глибока суспільно-економічна криза, війна, зубожіння громадян та загроза втрати української державності. Ми пропонуємо всім здоровим силам українського суспільства об'єднатися у Всеукраїнський патріотичний рух і створити альтернативу кримінально-олігархічній владі - НАРОДНИЙ УРЯД, щоби провести справжню ЛЮСТРАЦІЮ та РЕФОРМАЦІЮ всієї країни. Запрошуємо вас до створення ОРГКОМІТЕТУ в Києві та ОСЕРЕДКІВ на місцях.
Ми маємо на меті побудувати найбільш прогресивну країну світу, державу, яка обслуговує інтереси і потреби своїх громадян, а не експлуатує їх.
НАРОДНИЙ УРЯД, який прийде на зміну владі злочинців і зрадників, працюватиме над такими завданнями:
1. ЛЮСТРАЦІЯ – політична й економічна. Для України життєво необхідно очистити систему державного управління від злочинців, зрадників, членів КПУ, ПР та агентури КДБ-ФСБ, які свідомо перешкоджають успішному розвитку країни, грабують і руйнують її зсередини. Спеціалісти зібрали томи досьє на злочинних держслужбовців та "бізнесменів", які привласнили майно колишньої УРСР, що належить, насправді, народу України. Ми повернемо вкрадені надбання народу!
2. Повне й остаточне ЗАКРІПЛЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ та цивілізаційного вибору України може бути реалізоване тільки через вступ до ЄС та НАТО. Це раз і назавжди захистить нас від агресії РФ.
3. Закон "Про ВЛАДУ" відокремить бізнесменів від органів державної влади, скасує НЕДОТОРКАННІСТЬ та встановить відповідальність держслужбовців і політиків за свої програми і діяльність через заохочення, покарання та відкликання із займаної посади. Необхідно суттєво скоротити чисельність чиновників усіх рівнів і мінімізувати контакти громадян з ними. Більшість процедур має проходити віддалено, через інтернет-комунікації.
3.1. Скасування інституту "президента", який повністю дискредитував себе за новітню історію України, починаючи з 1991 р. Перехід до парламентської республіки на чолі з Прем'єр-міністром, з чітким механізмом імпічменту Прем'єр-міністру, розпуску та перевиборів Кабінету міністрів, Парламенту та місцевих рад і посадовців.
3.2. Суттєве зменшення кількості народних депутатів і запровадження чіткого механізму відкликання їхніх мандатів.
4. Реформа СУДОУСТРОЮ, яка запровадить інститут ПРИСЯЖНИХ і відмінить довічне* суддівство та НЕДОТОРКАННІСТЬ суддів. Запровадження виборності суддів шляхом голосування, а не призначення "згори".
5. Унормування ПРАВА ВЛАСНОСТІ у формі відкритого реєстру приватної та громадської власності, що знаходиться в загальному доступі. Це унеможливить рейдерські захоплення та неправомірне позбавлення права власності на будь-яке майно. Для кожного інвестора даний реєстр - ґарантія повернення інвестицій, а для нас з вами - життя у стабільній правовій країні.
6. Закон про ЕЛЕКТРОННИЙ УРЯД. Без електронного урядування та документообігу на зразок соцмереж з відкритими проектами, звітами, тендерами, бухгалтерією, ідентифікацією фізичних та юридичних осіб, профайлами чиновників і відомств не можна подолати корупцію й анархію. Мінімум людського втручання в процеси життєдіяльності суспільства означає мінімум корупції. Електронний уряд – це можливість відкрити бізнес чи громадську організацію, заплатити податки та вирішити інші адміністративні питання через інтернет, не йдучи на уклін до чиновників. Сюди також відноситься система ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ через спеціальні термінали та через Урядовий портал, яка миттєво фіксує результати волевиявлення і унеможливлює підробку результатів.
7. Створення сприятливого ІНВЕСТИЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО СЕРЕДОВИЩА в Україні через оптимізацію законодавства та системи оподаткування. Для цього слід залучити українську та міжнародну ділову спільноту, справжніх бізнесменів, а не чекати на договорняки кримінально-олігархічних клані, які довели країну до руйнації. Ми маємо створити найбільш комфортне ділове середовище в Україні, для національних підприємців і закордонних інвесторів.
8. Внутрішні ГРИВНЕВІ ІНВЕСТИЦІЇ в проекти розвитку економіки, науки, культури та соціальної сфери з низькою відсотковою ставкою або безвідсоткові. Ці фінансові вливання буквально за кілька місяців створять нові робочі місця і спричинять економічний підйом.
9. Повна заборона платної ПОЛІТИЧНОЇ РЕКЛАМИ, щоби політичні кампанії не були конкурсом грошей і медіаресурсів. Натомість передвиборчу агітацію вести тільки в громадських ЗМІ безоплатно.
10. КОМПЕНСАЦІЯ вкраденого РФ спільного майна СССР та збитків, завданих агресією в 2014-2015 роках, повернення окупованих територій Криму та Донбасу.
11. Усі природні багатства України належать громадянам України, як і майно колишньої УРСР. Громадяни України мають отримувати дивіденди, як акціонери, від використання природних багатств України та майна колишньої УРСР. Усім вкладникам Ощадбанку СРСР мають бути повернуті їхні заощадження.
12. Закон про НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ, який введе в дію ПОКАРАННЯ за ЗНЕВАГУ до українського народу, держави, мови й культури: позбавлення громадянства та права вести публічну діяльність, виступати в ЗМІ, конфіскація майна, вигнання та заборона в'їзду на територію України.
13. ІННОВАЦІЙНИЙ підхід до розвитку країни та CТАНДАРТИЗАЦІЯ законодавства і процесів управління державою за найкращими світовими аналогами. Ми маємо можливість запровадити в Україні найвищі стандарти життя і побудувати найбільш прогресивну і гуманну країну світу. За це варто боротися!

Alexander Lutsenko


Поделиться​​ новостью:

 

- Темнее всего перед рассветом. А я знаю, что он начнется еще в этом десятилетии – Юлия Мостовая
- Юрий Касьянов: Вам не надоело покупаться на фальшивых вождей?..
- Скоро мы увидим биткоины во всех декларациях депутаток и чиновников
- Нам надо действовать, как турки - жестко и самостоятельно
- Что может сделать Саакашвили, чтобы помотать нервы Порошенко
Декабрь, 05 2015 259

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю