► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ"

Як стати багатим в Україні: 6 головних правил

Як стати багатим в Україні: 6 головних правил

Поради від провідного економіста. Економіст проаналізував найпопулярніші поради з інтернету і наблизив їх до українських реалій, повідомляють Безцензор-инфо з посиланням на Хвилю.

1. Відкладайте десяту частину свого заробітку.

Коментар експерта:

"Це хороша порада, хоча і дуже стара", - каже президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко. "І свого часу вона була дуже популярною серед протестантів Західної Європи і США. Вважається, що клан Кеннеді став дуже багатим, тому, що бабуся Кеннеді була ощадливою жінкою і зібрала величезні статки, а не тому, що її чоловік грабував поштові диліжанси, які перевозили гроші і, в кінцевому підсумку, його за це і повісили".

2. Чи вигідно інвестуйте частину своїх коштів. Не будуйте повітряні замки, коли мова заходить про гроші, раціональна людина завжди зважує ризики.

Коментар експерта:

"Чим більше ризику, тим більше доходу - це факт. Тому валютні спекуляції дійсно в Україні час від часу приносять великий дохід. Але якщо вчасно не зупинитися і скупити багато дорогого долара, то потім можна з ним довго сидіти в очікуванні потрібного курсу. Те ж саме і з банківськими депозитами. Високий відсоток дають банки, де ризик введення тимчасової адміністрації високий. Якщо чи ж банк має мінімальні ризики, що його спустошать, то і ставки по депозиту там жахливо низькі".

3. Економте час і використовуйте його максимально ефективно. Адже час - гроші, а також один з кроків до фінансової свободи. Той, хто вміє правильно організувати свій день, може багато чого досягти.

Коментар експерта:

"Дійсно, дуже важливо правильно розставити пріоритети. Наприклад, зовсім не варто було бігати на Майдан, коли він тільки почався - це була марна трата часу. А ось коли вже стало зрозуміло, хто переможе, потрібно було діяти швидко: познайомитися з потрібними людьми, примкнути до переможців і забезпечити собі тепле місце біля госкормушкі".

4. Будьте оптимістом і спілкуйтеся з везучими людьми. Мислите позитивно, але при цьому не забувайте про можливі труднощі. Дотримуйтесь порад багатих людей.

Коментар експерта:

"Сьогодні в Україні популярний жарт: песиміст - це оптиміст, який послухав українські економічні новини. З іншого боку, кризи не бувають постійними, так що потрібно бути готовим не тільки до кризи, а й до економічного підйому. В історії України були випадки економічного підйому. А, отже, була можливість заробити гроші, частина зберегти, частина приховати, і таким людям простіше пережити і революцію, і нова криза. Так що з оптимізмом чекаємо нового економічного підйому. Якщо ніяких несподіванок не станеться, можна очікувати, що економічне зростання в Україні почнеться після 2026 року".

5. Не зациклюйтеся на багатстві, пам'ятайте про здоров'я, любові і відпочинку. Проводьте час з сім'єю.

Коментар експерта:

"Дійсно, якщо в українця хороша і любляча сім'я, кар'єру і бізнес робити простіше. При цьому завжди є можливість інвестувати гроші в майбутнє дітей, щоб вони були продовжувачами бізнесу. Заодно можна подумати про еміграцію з сім'єю в інші країни, де, звичайно, «Гідність» не така, як у нас, зате є стабільність, нормальна робота, висока зарплата і прогнозоване майбутнє".

6. "А ось найголовнішого правила, що застосовується до українських реалій, в Мережі знайти не вдалося", - каже Охріменко. "Але ж воно є основним для успішного бізнесу в нашій країні! Звучить воно так: «Потрібно вкрасти якомога більше грошей, бажано з держбюджету, щоб потім можна було відкупитися від перевіряючих і судів. А потім стати депутатом або міністром, і стільки відкласти «на старість», щоб і праправнуки купалися в багатстві і скаженіли з жиру".


Поделиться​​ новостью:

- «СТРАТЕГИЧЕСКАЯ ВОСЬМЕРКА» ОЛИГАРХИЧЕСКОГО КОНСЕНСУСА УКРАИНЫ ВО ВРЕМЯ АПОКАЛИПСИСА
- МНОГОХОДОВОЧКА ИЗ ТРЕХ ПАЛЬЦЕВ
- Сто лет назад в Украине было то же самое - Касьянов
- Внешняя политика президента ведет в тупик
- «Сейчас народ нищий, злой, из-за чего трусость этого режима намного выше» – нардеп Игорь Луценко
Июнь, 26 2016 428

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю