ЯК ТАК?! Гройсман шокував усіх своєю заявою:”І на власній кишені відчути, що доходи зростають”

ЯК ТАК?! Гройсман шокував усіх своєю заявою:”І на власній кишені відчути, що доходи зростають”

Гройсман про пенсії: Треба враховувати стаж і подолати дефіцит

Пенсійна реформа передбачатиме врахування страхового стажу робітника при нарахуванні пенсії

Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час годину уряду в Верховній Раді, відповідаючи на запитання представника «Опозиційного блоку».
 

«Пенсійна система, яка сьогодні діє в країні, тотально несправедлива: 85% українських пенсіонерів отримують пенсію на рівні мінімальної. Це фактично тотальне зубожіння пенсіонерів. І ми, незалежно від політичних прапорів, маємо змінити цю систему, щоб досягти трьох параметрів», – сказав він.
 

«Параметр перший: ця система повинна стати врешті-решт справедливою. І тут треба звертати увагу на страховий стаж людини, яка виходить на пенсію. Із цим треба згодитися – так само, як із тим, що вранці сходить сонце», – пояснив прем’єр.

Друга позиція. Ми маємо на сьогодні тотальний дефіцит Пенсійного фонду – більше 140 мільярдів. Це означає тільки єдине: що система, в якій половина є дотаційна, нежиттєздатна. Ми маємо вирішити питання дефіциту», – заявив Гройсман.
 

«І питання номер три. Я з усією відповідальністю заявляю, що після того, як уряд внесе варіант пенсійної реформи, який не передбачає – увага! – збільшення пенсійного віку, а передбачає інші заходи, які дозволять побудувати справедливу бездефіцитну систему, уряд України зробить перерахунок пенсій, достатньо суттєвий – і ми зможемо з 1 жовтня 2017 року підвищити пенсії в Україні», – наголосив він.

Він закликав фракцію «Опозиційного блоку» спільно з фракціями коаліції та іншими підтримати «цей варіант пенсійної реформи, звісно, після дискусії».
 

«Наше завдання полягає у підвищення пенсій українських громадян і зміні системи», – сказав прем’єр.
«Давайте перестанемо людей лякати. Давайте будемо говорити про те, що конкретно ми зробимо і як це позначиться на житті людей. Для нас надзвичайно важливо вирвати Україну з прірви, дати можливість людям відчути перспективу – і на власній кишені відчути, що ціни залишаються стабільними, а реальні доходи громадян зростають», – додав він.

 

Як відомо, у січні просочилася інформація про можливість «купувати» страховий стаж після проведення пенсійної реформи, але Мінсоцполітики не стало цього пояснювати.
 

У лютому Кабінет міністрів запропонував Міжнародному валютному фонду свій варіант пенсійної реформи, відхиливши пропозиції підвищення віку виходу на пенсію. Передбачалося, що Верховна Рада до кінця квітня ухвалить пенсійну реформу – й вона набуде чинності з 1 січня 2018 року.
 

На початку березня віце-прем’єр-міністр Павло Розенко говорив, що кінцевий варіант реформи оприлюднять «протягом місяця-двох». «Мова має йти не лише про те, як вдосконалити солідарний рівень пенсійної системи, а й про те, як дати людям можливість самим впливати на розмір своєї пенсії у майбутньому», – казав він.

2 квітня Україна та МВФ уклали меморандум, у супровідному листі влада попросила, зокрема, відкласти початок пенсійної реформи на кінець квітня 2017 року.

Поделиться​​ новостью:


- Сценарий Пи...)
- Сыну главы СБУ Грицака сошло с рук преследование активистов Евромайдана - расследование (ВИДЕО)
- Почему в Украине товары дороже, чем в Европе?
- Опять секонд-хенд - польский. "Новые" поезда в аэропорт "Борисполь" - опубликованы первые фото
- #Отключи. Выгоден ли киевлянам отказ от горячей воды и переход на бойлеры, к чему призывает Кличко
- В США хотели взорвать скандально знаменитого американского финансиста Джорджа Сороса
- КТО НАБРАЛ ДОЛГОВ или ПЕТЬКА АЛЬЦГЕЙМЕР
- Михаил Саакашвили: Дорогие мои украинцы, в том, что вас доит всякое отребье, виноваты только вы
- ЗЕМЛЕВИСМОКТУВАЧ ЗА МИЛЛИАРД... (НЕ ГИПЕРЛУП)
- Страна безвольных, жалких и угнетеных рабов!
09:36Апрель, 08 2017 1626

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю