Загрузка...

Як відбувається узурпація влади по вінницькі - Віктор Балога

Як відбувається узурпація влади по вінницькі - Віктор Балога

Попередня влада проводила узурпацію тупо і прямолінійно, по-донецьки. Ця влада - по-вінницьки, з-під тишка, підло і чужими руками. Власне, поки це єдина різниця між нинішніми і вчорашніми. Цілі і апетити у них однакові, відрізняються лише методи.

Попередня влада проводила узурпацію тупо і прямолінійно, по-донецьки. Ця влада - по-вінницьки, з-під тишка, підло і чужими руками. Власне, поки це єдина різниця між нинішніми і вчорашніми. Цілі і апетити у них однакові, відрізняються лише методи.
А зараз я вам розкажу, що насправді відбувається і яким чином будується диктатура. Поки людям забивають баки бурштином, відволікають увагу вибухами і гранатами, в регіонах йде "добровільне" об'єднання громад.
Відбувається воно наступним чином - в Кабінеті Міністрів написали план, який відображає бачення київських клерків по кожній області, якому селу, з яким потрібно об'єднатися. Зрозуміло, що ці клерки там ніколи не жили і поняття не мають - вони праві, чи ні. Вони лише дивляться на мапу України, коли "нарізають" громади, і їм здається, що так буде краще. У людей, як і годиться, ніхто нічого не питав.
Далі, згідно цього плану, місцеві ради мають об'єднатися в громади, а обласна рада - це погодити. Тут починається найцікавіше. Коли в Києві побачили, що по їхніх лекалах ніхто об'єднуватися не хоче, почали погрожувати громадам, що вони залишаться без фінансування. А обласні ради почали змушувати без умов затвердити план уряду і спусти на рівень сільських громад. Іншими справами - нагнути кожне село, змусити об'єднуватися, не запитавши ні в кого, що вони про це думають.
Зрозуміло, що обласні ради почали чинити опір таким методам. І як думаєте, що вони вирішили зробити - усунути з цього процесу обласні ради і замінити їх обласними державними адміністраціями, які напряму підпорядковуються Президенту. Тобто, замінити легітимних представників громад людьми, призначеними з Києва. Тепер губернатори, багато з яких - парашутисти, яких закинули в області, де вони ніколи не жили, мають погоджувати об'єднання громад.
Тобто, усі ці розмови про децентралізацію, нову Конституцію, незалежність громад, добровільність, передачу повноважень і коштів на місця виявилися пшиком. Насправді, процеси відбуваються абсолютно протилежні – централізація, посилення влади Президента, тиск на місцеве самоврядування, будівництво нового совка, де слово громади не значить нічого.
І поки телебачення крутить правильну картинку, в країні будується диктатура. Щоб цього не відбулося, потрібно не допустити ухвалення у Верховній Раді законопроекту № 2373а. Кому цікаво – з текстом можна ознайомитися тут:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=56049
Саме цей законопроект має легалізувати «добровільне» об’єднання громад під Президента. За моєю інформацією, керівництво Верховної Ради зі всіх сил підганяє апарат, комітети, депутатів, щоб він був прийнятий якомога швидше. А саме – вступив в силу до місцевих виборів. Якщо це відбудеться, представницька влада в Україні помре, як явище.

Віктор Балога


Поделиться​​ новостью:

 

- Наливайченко: мы передали в США информацию о связях Суркова со штабом Порошенко во время предвыборной кампании в Украине
- ПО ОБЕ СТОРОНЫ ПАРАДА
- У Луценко заявили о задержании на взятке генерала полиции Будника
- За супер дорогой сжиженный газ украинцы должны благодарить СБУ и лично Порошенко — нардепы
- Порошенко лично открывает Нью-Васюки по всей стране — Богуцкая
Сентябрь, 02 2015 231

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю