Как установить pokemon go в Украине: пошаговая инструкция

Как установить pokemon go в Украине: пошаговая инструкция

В Украине официального релиза еще пока не было, однако это не мешает украинским пользователям обходить ограничения и установить игрушку. +

6 липня японська компанія Nintendo випустила Pokemon GO - гру з елементами доповненої реальності, яка працює в смартфонах на iOS та Android. Додаток пропонує шукати і приручати покемонів, захованих в реальному світі. 

Доповнена реальність застосовується в іграх вже кілька років, але Pokemon GO, здається, влаштувала революцію: додаток б'є рекорди популярності, а гравці не можуть відірватися від пошуку покемонів навіть на побаченнях, на акціях протесту або під час пологів.

Спочатку гра була доступна в США, Австралії та Нової Зеландії. У компанії не стали запускати гру одразу на весь світ, передбачивши величезне навантаження на сервери. Але в середині липня японська компанія таки розширила географію і Pokemon GO з'явилася в деяких країнах Європи.

В Україні офіційного релізу ще поки не було, проте це не заважає українським користувачам обходити обмеження та інсталювати іграшку. Якщо ви ще не ловите покемонів, ТСН.ua зробив покрокову інструкцію, як встановити Pokemon GO в Україні на iOS та Android.

ЯК ВСТАНОВИТИ POKEMON GO НА ANDROID  

Користувачам Android встановити Pokémon GO набагато легше, ніж користувачам iOS. Але про них ми розповімо нижче. Юзерам Android всього лише знадобиться дозволити в налаштуваннях свого гаджета установку додатків з невідомих джерел, а потім завантажити та встановити файл.


Як встановити Pokenon Go_1

 

Будьте уважні, тому що величезна популярність гри призвела до того, що вже почалося поширення файлів, заражених вірусом. Тому завантажуйте APK-файл тільки з перевіреного ресурсу, наприклад, цього. Також хочемо вас попередити про те, що не всі телефони зможуть потягнути іграшку, тому на деяких гаджетах були помічені підвисання.

Як встановити Pokenon Go_3

 

Як встановити Pokenon Go_5

ЯК ВСТАНОВИТИ POKEMON GO НА IOS  

Щоб встановити Pokemon GO на iOS, користувачам епплівських гаджетів доведеться зробити трохи більше дій і завести собі новий Apple ID* – американський, австралійський або новозеландський. Ми перевіряли на американському (бажано зробити це перед установкою).

Перед тим, як встановлювати Pokemon GO необхідно в Google написати наступну фразу "pokemon go apple store", пошуковик одразу ж запропонує перейти до магазину додатків, щоб встановити гру.

Як встановити Pokenon Go_4

 

Під час переходу ви побачите повідомлення про те, що в українському магазині об'єкт недоступний і запропонує вам його змінити на американський або будь-який інший, в якому додаток доступний.

Перейшовши, наприклад, до американського App Store, вам буде запропоновано встановити додаток. Далі потрібно буде увійти в свій новостворений американський Apple ID, і іграшка інсталюється. Після цього можна знову змінити фейковий Apple ID на свій реальний.

Як встановити Pokenon Go_4

 

Як встановити Pokenon Go_6

Зверніть увагу: коли гра стане доступна офіційно, доведеться видалити Pokémon GO, а потім знову встановити її вже під своїм обліковим записом. При цьому ваш прогрес не повинен обнулитися, так як він зберігається на серверах гри.

 


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Июль, 31 2016 836

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю