Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно День позора государства. К чему приведет "пограничный прорыв" Саакашвили. Последствия для Украины и Порошенко

Як закарпатці вирішили скласти конкуренцію Roshen

Чорнослив у шоколаді із закарпатського Буштина вже знають добре в Україні та за її межами. Але не всі в курсі, що тячівські підприємці відкрили першу фабрику в Угорщині, в селі Берегшурань, поблизу кордону.

Їх тут жартома називають конкурентами порошенківського "Рошену", який теж робить бізнес в цій сусідній країні.
 
Фабрика має назву Fruitbonbon Ltd., і спеціалізується на виготовленні в основному різних сухофруктів у шоколаді (чорнослив, курага, персик, інжир, фінік). А ідея відкрити філію в Угорщині з'явилася через те, що угорці дуже полюбляють українські цукерки. Практично вся продукція виготовляється вручну на Закарпатті, у Берегшурані діє наразі лише пакувальний цех.
 
Цукерки виготовляють за спеціальним рецептом – шоколад замовляють на Дніпропетровщині, а чорнослив імпортують з країн Ближнього Сходу, хоча у майбутньому мріють, аби вся продукція була вітчизняною. До речі, виробнича лінія – також українського виробництва.
 
Спільне підприємство було засноване у 2013 році під назвою Gold Desserts Kft. Вже через рік, 4 квітня 2014 року у селі Берегшурань було закладено капсулу під будівництво великої шоколадної фабрики вартістю 500 млн форинтів. Було заплановано запуск 3-ох виробничих ліній. На початку на фірмі працювало 30 працівників, згодом їх кількість мають збільшити вже до 100-150 чоловік.
 
Керують компанією – директор Аттіла Варга та закарпатський підприємець Іван Галамбіца. Мета у підприємців серйозна – планують, аби про унікальні буштинські цукерки дізнався весь світ. Власне вже замовлення отримують через інтернет і надсилають свої солодощі у будь-які куточки Європи та навіть Америки.
 
Хто знає, можливо, через кілька років вони і справді складують конкуренцію «Рошену», який наразі володіє потужностями Bonbonetti Choco Kft. однією з найбільших фабрик з виробництва шоколаду в Угорщині, повідомляє "Mukachevo.net".


Поделиться​​ новостью:

- Об органичной неспособности лидеров Украины в новейшей истории построить государство
- Порошенко копирует Путина, когда топит своего конкурента, но ему не светит выиграть выборы снова — грузинский волонтер
- Roshen наврал насчет реконструкции Театра на Подоле. Порошенко, конечно, ни при чем. Видео
- Европа и США объединились против неадекватных действий невменяемого киевского режима
- ВАЖНО! Началась бойня в АТО: есть потери
Июль, 04 2016 305

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю