Янукович вимагає очну ставку з Порошенком

Янукович вимагає очну ставку з Порошенком

Біглий президент готовий працювати зі слідством в режимі відеоконференції»+

Янукович вимагає від Генпрокуратури провести одночасний допит його та президента Петра Порошенка, екс-прем’єра Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, мера міста Києва Віталія Кличка, секретаря РНБО Олександра Турчинова, інформуе "Безцензор" з посиланням на "Главком".

Екс-президент Віктор Янукович, який утік з України, вимагає  проведення очної ставки з президентом Петром Порошенком та іншими в режимі відеоконференції. Про це повідомив адвокат Віталій Сердюк.

«Офіційне клопотання до ГПУ було подано у вівторок», - зазначив Сердюк.

Янукович вимагає від Генпрокуратури провести одночасний допит його та президента Петра Порошенка, екс-прем’єра Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, мера міста Києва Віталія Кличка, секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Крім того, він просить про проведення очної ставки з іншими посадовими особами, прізвища яких адвокати не вказали. Зазначається, що м ова йде про осіб, яких прокуратура викликала для дачі показів по «справі Майдану». «Для забезпечення публічності процесу Віктор Янукович наполягає на проведення допиту в суді відповідно до ч. 1 ст. 225 КПК України», - зазначили адвокати.

«Тільки отримані в суді покази є вирішальними. Якщо ГПУ ініціювала проведення допиту перших посадових осіб держави, то відповідно вважаємо за доцільне провести одночасно і одночасний допит, який і є очною ставкою», - додав Сердюк.

На уточнююче питання, чи означає це, що Янукович готовий приїхати в Україну, Сердюк відповів: «Ні, він готовий дати очну ставку в режимі відеоконференції».

Адвокат також нагадав, що вже є рішення Святошинського суду про проведення очних ставок у розгляді питання щодо «беркутівців».


Поделиться​​ новостью:

- Не плохо быть богатым. Плохо быть зажравшимся
- СПРАВЕДЛИВОСТЬ УЖЕ НА ПОДХОДЕ
- Святослав Стеценко: Проблема не у відсутності українського Ататюрка, Манергейма, Бен-Гуріона...
- Леонид Швец: Обижаться на то, что с нами происходит, нам не на кого, кроме как на себя
- О холуятнике. Все тайное становится явным - блогер
Август, 17 2016 480

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю