Яроша досі не допитали у справах Євромайдану – Горбатюк

Яроша досі не допитали у справах Євромайдану – Горбатюк

Екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош досі не був допитаний у справах, які стосуються подій під час Революції Гідності

Про це в ефірі 112 телеканалу повідомив начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк. 

"На сьогоднішній день Ярош не допитаний (у справах, що стосуються  подій Євромадану), хоча викликався. І зараз у нас є домовленість, що він буде на допиті", - зазначив він.

"Це один із недоліків слідства. Ми в першу чергу зосереджувалися на розслідуванні безпосередньо злочинів і тих осіб, які були свідками найбільш резонансних і тяжких злочинів – вбивств, побиттів тощо. Хоча, звісно, допит Яроша є важливим", - додав Горбатюк.

Окрім того,  начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ розповів про те, з якої зброї були вбиті мітингувальники. За його словами, лише двоє з них були застрелені зі снайперської гвинтівки.

"Нігоян був убитий мисливським набоєм. Жизнєвський та Нігоян були вбиті кулями, які використовує лише МВС (для примусової зупинки транспортних засобів), таких куль немає у вільному продажі, їх поставляють правоохоронним органам", - зазначив Горбатюк.

"Протестувальників, яких вбили до 20 лютого – це були мисливські набої, а 20 лютого вбивства здійснювалися із застосуванням нарізної вогнепальної зброї - автоматів Калашнікова, кулі виявлені 7,62 на 39. Також є двоє вбитих кулями калібру, які підходять саме до снайперської гвинтівки", - додав він.


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
Декабрь, 02 2016 487

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю