Юлія Тимошенко: Спікер Андрій Парубій має не ховатися за регламентом, а оголосити склад коаліції (ІВІДЕО)

Юлія Тимошенко: Спікер Андрій Парубій має не ховатися за регламентом, а оголосити склад коаліції (ІВІДЕО)

Голова Верховної Ради Андрій Парубій повинен оголосити склад парламентської коаліції навіть за умови, якщо Регламент не зобов’язує його це робити

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій повинен оголосити склад парламентської коаліції навіть за умови, якщо Регламент не зобов’язує його це робити, адже про засади формування коаліції йдеться в Конституції України.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила під час прямого включення на телеканалі «NewsOne».

Юлія Тимошенко нагадала, що «під час правління Януковича з Регламенту Верховної Ради видалили три розділи, які стосуються коаліції та опозиції».

«Це робилось для того, щоб змішати все і не дати можливості пред’являти будь-які претензії і притягати до відповідальності коаліцію та всіх, хто нею був породжений», – пояснила лідер фракції.

Юлія Тимошенко також нагадала, що «так звана демократична та європейська влада не поновила ці розділи Регламенту ВР, і саме тому в ньому немає жодного слова ні про коаліцію, ні про опозицію».

При цьому політик зауважила, що засади створення коаліції і формування нею уряду зафіксовані в Конституції, яка, як відомо, має силу, вищу за інші закони.

«Це є в Конституції! І там чітко сказано, що мусить бути створена коаліція. І хто інший, як не пан Андрій Парубій, мусить оголосити суспільству перелік людей, які входять у коаліцію і які несуть відповідальність разом з урядом та президентом за все те, що сьогодні відбувається в державі», – пояснила народний депутат.

Лідер «Батьківщини» також упевнена, що «пану Парубію не треба ховатися за понівеченим ще владою Януковича регламентом».

«Треба взяти відповідальність на себе і чесно, якщо слово «чесність» кореспондується з сьогоднішньою владою, назвати поіменний склад коаліції. Люди сьогодні не знають, хто відповідає за згубну політику та за згубні для країни рішення», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 


Поделиться​​ новостью:

- Макс Бужанский: Море показухи, чтобы только залить абсолютную пустоту
- Когда вас забивают палками - стреляйте!
- Юрий Касьянов: Мы, наконец, начинаем не только понимать, что нас всех надурили, мы осознаём, что обман, подстава, игра продолжается
- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
18:48Февраль, 13 2017 1262

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю