Юлія Тимошенко: Влада заробляє на війні – слід припинити це негайно

Юлія Тимошенко: Влада заробляє на війні – слід припинити це негайно

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нинішня влада корупційним чином заробляє значні фінансові статки на війні в Україні, а тому серед іншого необхідно запровадити суспільний контроль щодо постачання армії.

«Необхідно взяти під суспільний контроль всі заробітки на війні. Зокрема, на Міністерстві оборони, де постачається все значно дорожче від вартості товарів, при чому наближеними до влади компаніями. Треба дослідити, що постачається на Національну гвардію і Національну поліцію, тому що там закладено корупцію і там заробляють мільярди», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів.

Політик зауважила, що сьогодні кожен українець прагне, щоб закінчилась війна, проте «війна не закінчиться до того часу, поки на війні вищі керівники держави заробляють мільярди».

Юлія Тимошенко також зауважила, що рішення РНБО і запровадження санкцій щодо російських банків – команда «Батьківщини» вважає перемогою саме тих членів добровольчих структур, ветеранів АТО і добровольців, які блокували торгівлю із окупованими територіями.

«Вважаємо перемогою рішення РНБО про припинення торгівлі на крові, і запровадження санкції проти російських банків. Це перемога патріотів і треба із нею рахуватись», – сказала політик.

Юлія Тимошенко також висловила жаль, що «це не зробила сама держава, а лише під тиском».


Поделиться​​ новостью:

- Зелений «Роттердам+»
- Петр Алексеевич, мы справимся. У нас хорошая мотивация, потому что мы Вас искренне ненавидим
- Помер Іван Драч…
- Сергій Дацюк: ПЕРЕЗАСНУВАННЯ ЯК ВОНО Є
- НЕАДЕКВАТЫЕ МИНИСТРЫ НА МАРШЕ... (не на том)
- Первый... "варварский" штурм)
- Минимальная пенсия, которую получают миллионы пожилых украинцев МЕНЬШЕ прожиточного минимума! Это значит, что человек физически не сможет выжить
- Гармония "гідності" и скрепные труселя
- Порошенко ругает Запад за предоставление убежища беглым украинским олигархам — The Washington Post
- Суд возобновил дело о получении Луценко взятки
11:41Март, 22 2017 709

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю