Юлія Тимошенко: Влада заробляє на війні – слід припинити це негайно

Юлія Тимошенко: Влада заробляє на війні – слід припинити це негайно

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нинішня влада корупційним чином заробляє значні фінансові статки на війні в Україні, а тому серед іншого необхідно запровадити суспільний контроль щодо постачання армії.

«Необхідно взяти під суспільний контроль всі заробітки на війні. Зокрема, на Міністерстві оборони, де постачається все значно дорожче від вартості товарів, при чому наближеними до влади компаніями. Треба дослідити, що постачається на Національну гвардію і Національну поліцію, тому що там закладено корупцію і там заробляють мільярди», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів.

Політик зауважила, що сьогодні кожен українець прагне, щоб закінчилась війна, проте «війна не закінчиться до того часу, поки на війні вищі керівники держави заробляють мільярди».

Юлія Тимошенко також зауважила, що рішення РНБО і запровадження санкцій щодо російських банків – команда «Батьківщини» вважає перемогою саме тих членів добровольчих структур, ветеранів АТО і добровольців, які блокували торгівлю із окупованими територіями.

«Вважаємо перемогою рішення РНБО про припинення торгівлі на крові, і запровадження санкції проти російських банків. Це перемога патріотів і треба із нею рахуватись», – сказала політик.

Юлія Тимошенко також висловила жаль, що «це не зробила сама держава, а лише під тиском».


Поделиться​​ новостью:

- «Дура лучше, чем великомученица»! Стало известно о возможных вариантах дальнейшей судьбе Савченко
- Попыткой ударить Савченко по Тимошенко безмозглые порохоботы лишь еще больше вредят своему шефу
- Поджог рейхстага «по-новому»
- "По куполу Рады" - нужен следственный эксперимент
- Лиза Богуцкая: Грустно все это
11:41Март, 22 2017 667

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю