За який борг по «комуналці» заберуть квартиру? точно відберуть

За який борг по «комуналці» заберуть квартиру? точно відберуть

Відбирати житло будуть приватні виконавці, які будуть дуже зацікавлені у цьому через суттєвий відсоток від продажу нерухомості.

Через борги за "комуналку" українці таки втрачатимуть власні квартири - для цього небезпечною стає сума понад 29 тис. грн. заборгованості за послуги ЖКГ.

Про це повідомив голова ГО "Громадська ініціатива розумних рішень" Сергій Розумний і додав, що відповідно до законів "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" та "Про виконавче провадження", які прийняли 02.06.2016 р. приватні виконавці без перешкод зможуть відбирати в громадян житло за борги.

"На українців чекають наступні "покращення", сутність яких очевидна: право відбирати у людей єдине житло за комунальні борги у розмірі від 29 тис. грн. (примусове виселення на вулицю); право на стягнення боргів передається приватним виконавцям, які будуть вкрай зацікавлені відбирати у людей житло, адже у якості винагороди вони отримають суттєвий відсоток від його продажу, а це – справжнє узаконене рейдерство", – наголосив Сергій Розумний.


Поделиться​​ новостью:

- Украина готова предоставить «зеленый коридор» для эвакуации российских войск из Приднестроыья
- У Порошенко большие проблемы на Западе, а в Украине - «широкий антипорошенковский фронт»
- Коррупционеры упираются: Рада снова не смогла включить в повестку дня Антикоррупционный суд
- Адвокаты и Россошанского, и Ноздровской не верят в версию следствия о том, что Россошанский убийца
- Это должна знать вся страна! Отныне в Украине появился официальный узурпатор власти – Сыроид
Сентябрь, 17 2016 1275

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю