Зарплатня у 6 тисяч і маєток за 15 млн. грн – Холодницький розповів про «нелогічності» справи Ляшка. Тримайтесь міцніше. Загадка не для слабаків!

Зарплатня у 6 тисяч і маєток за 15 млн. грн – Холодницький розповів про «нелогічності» справи Ляшка. Тримайтесь міцніше. Загадка не для слабаків!

Антикорупційна прокуратура занепокоєна можливою купівлею лідером Радикальної партії Олегом Ляшком «маєтку за 15 млн грн»

 

Про це журналістам заявив прокурор Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький

 

«Пан народний депутат (Ляшко, – ред.) маніпулює фактами. Певно відсутність юридичної освіти дається взнаки», – заявив Холодницький.

 

Він наголосив, що «не має ніякого провадження «проти Ляшка».

 

«Є провадження за фактом можливого незаконного збагачення. Прокуратура і НАБУ роблять все, щоб цей факт підтвердити чи спростувати», – повідомив Холодницький.

 

Прокурор відзначив, що «на сьогодні нікому підозри не оголосили».

 

Холодницький розповів, що відкриття кримінального провадження було спричинене матеріалом сайту Bihus.info та моніторингом електронної декларації Ляшка.

 

«При зарплаті в 6 тис. грн за рік з’явився маєток за 15 млн. Це абсолютно логічний сумнів, який треба перевірити і підтвердити», – додав Холодницький.


Поделиться​​ новостью:

- Александр Кочетков: АРМЕНИЯ И РОССИЯ
- Свою победу может добыть только сам народ, осознав, наконец, что он власть!
- Семен Семенченко: Основний "зовнішній" висновок з подій в Вірменії - організоване громадянське суспільство сильніше ніж олігархія і бюрократія
- Михаил Подоляк: Почему любая инициатива у нас обязательно заканчивается оглушительным фиаско?
- Украинцев массово лишают субсидий: проверяют траты по карте и опрашивают соседей
06:11Май, 23 2017 5058

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю