ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ від 03.03.17 р.

ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ від 03.03.17 р.

У готовності для участі в акції силового розгону Блокади перебувають понад 1000 осіб строковиків НГУ (ВВ) - ТРК Схід, Захід

Ніч на редутах пройшла спокійно. За інформацією Штабу блокади торгівлі з окупантами, у готовності для участі в акції силового розгону Блокади перебувають понад 1000 осіб строковиків НГУ (ВВ) - ТРК Схід, Захід, Центр. Ввечері 2 березня була віддана команда на передислокацію частин 3011 (Кривий Ріг), 3029 (Запоріжжя) 3005, 3017 (Харків), а також зведеної групі НГУ з Києва. Кінцеві точки маршрутів - Костянтинівка, Бахмут, Лисичанськ.

Після оприлюднення даної інформації волонтерами, частинам 3005 і 3017 була дана команда здати амуніцію і повернутися в казарми до ранку 03.03. Близько 20:00 02.03 колони частин НГУ 3011 та 3029 були зупинені в полях, а потім, вже вночі, отримали наказ на повернення в пункти постійної дислокації. З Дніпра в Покровськ були перекинуті 3 автобуси людей у цивільному у супроводі машин поліції з маячками. Зведена Київська група НГУ станом на ранок 03.03 поки не виїхала. Штаб також має інформацію, що на підприємствах, що належать Ахметову, Новинському, Олександру Януковичу, Нусенкису, продовжується формування груп з числа працівників підприємств та охоронних фірм для протидії учасникам Блокади.

В розпорядженні Штабу є оперативні плани штурму Редутів силами НГУ, МВС, "народним ополченням" з числа працівників вищевказаних підприємств. Штурм повинен послідувати після "побутової сварки" між прихильниками і супротивниками Блокади, яка повинна пройти з застосуванням вогнепальної зброї. Після цього, "для забезпечення громадського порядку", всі три основні Редути району Блокади будуть взяті під контроль частинами НГУ; сам штурм і силову протидію доручено виконати "невстановленим особам у цивільному".

Штаб Блокади заявляє про готовність до протидії цим провокаціям і, в разі реалізації зазначеного сценарію, взяти зброю, перемістити редути Блокади в "сіру зону", в район обстрілу і стати на комунікаціях поруч з нашими бойовими побратимами зі Збройних Сил України. Штаб закликає патріотів України, а також проукраїнські патріотичні організації стати пліч о пліч поруч з нами на Редутах Блокади торгівлі з окупантами.

Разом до перемоги! 
Слава Україні!


Поделиться​​ новостью:

- "Політична свинина" від Порошенка
- Бывшие журналисты голосуют за блокировку сайтов
- Сергій Дацюк: ПОЧАТКОВІ ПРОБЛЕМИ КОНСТИТУАНТИ
- Сергій Лямець: Politicus Vulgaris. Истинная история рейдерского наезда МВД на СБУ за таможню
- 22 июня 1941 года - во всем виноват кровавый тиран
- Александр Кочетков: СХВАТКА ЗА КОНТРАБАНДУ
- Новые выборы – новый Майдан
- Стадо нищих хохлов - "эти" имеют их, как хотят!
- Алексей Куракин: Хутор и рогули
- ЗДРАВСТВУЙ, ДИКТАТУРА! ОДНОЗНАЧНО...
13:36Март, 03 2017 1353

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю