ЗМІНЮЙСЯ АБО ПОМРИ

ЗМІНЮЙСЯ АБО ПОМРИ

Я не знаю що буде з цією країною, але мені очевидно, що з нинішньою правлячою "елітою" Україна приречена

Я не знаю що буде з цією країною, але мені очевидно, що з нинішньою правлячою "елітою" Україна приречена. Сама її загроза полягає в тому, що Система поводиться з народом за принципом "звареної жаби", коли температуру підвищують поступово, і часто "жаба" навіть не розуміє що відбувається і що її вже засудили до обіду.
Я знаю, що українці здатні на будь-яке об'єднання "за п'ять хвилин до розстрілу", але сьогодні поріг самозбереження повинен бути вище п'яти хвилин. Адже українців вже розстрілювали і продовжують це робити на економічному, соціальному і фізичному рівнях. І якщо нічого не змінити якомога швидше, то розстріли триватимуть з куди більшою частотою. У підсумку, об'єднуватися вже буде просто нікому і ні за що!
Нова стара Система, яка особисто у мене асоціюється з Порошенком, на очах ламає ті мрії, сподівання і плани українців, які віддавали останнє заради ідеалів Майдану, Свободи, європейської інтеграції. Система не просто топче всі ці ідеали, а жорстоко насміхається над адептами.
Хотіли в Європу, сьогодні Україна - № 1 по робочій еміграції. Хотіли свободу, будь ласка ніхто вас не тримає, можете реалізувати своє право в рамках іншої країни. Хотіли демократію - не питання. Раз на п'ять років з дозволу олігархів і "еліти" ви зможете вибрати президента і парламент. Правда, ці вибори будуть розіграні за правилами тих, у кого в руках сконцентровані вся повнота влади і ресурси. Тому і нібито демократична процедура виборів в корені нічого не вирішить.
У мене складається враження, що "олігархічний консенсус" переграв сам себе і зайшов в той же глухий кут, що й СРСР на заході свого існування. Одним грабунком країни, зубожінням народу і "перестановкою ліжок" ситуацію змінити неможливо. Вже тим більше, олігархи в злиденній країні точно не зможуть більше заробляти.
Дивлячись на це все, очевидна все більша і більша прірва між громадянським суспільством і елітами, коли перші не можуть, а другі не хочуть. Рівно така ж ситуація спостерігалася в 2013 році, тільки економічно і політично ситуація була набагато стабільніша і передбачуваніша ніж сьогодні.
Порошенко нагадує мені Брежнєва, який всіляко намагається законсервувати ситуацію на користь себе і свого оточення. При цьому, сама консерва ось-ось може вибухнути і тоді ніякі спроби зупинити машину на повному ходу вже не допоможуть. Ця машина і так мало-помалу котилася, але події 2013-2014 років збільшили швидкість на спідометрі до 100 км / на годину і ця швидкість тільки продовжує зростати паралельно з невдоволенням, люттю і відчаєм українського суспільства.
Чи потрібне країні перезавантаження? Так, безумовно що потрібне. Чи є план-рішення-стратегія-лідер з перезавантаження? На жаль, поки таких фігур немає, але вони поступово з'являються на тлі тих чи інших соціальних потрясінь.
Як і в 2013 році, сьогодні на плечах президента лежить колосальний вибір: або він повністю добиває цю країну своєю консервацією в компанії "олігархічного консенсусу" ,або дає дорогу для нових сил - поколінню Майдану ,прийти в парламент зі свіжими ідеями і істинним, а не награним патріотизмом .
Але чим далі, тим більше мені здається, що ні президент, ні його найближче оточення просто-напросто не розуміють всієї серйозності ситуації, яка розігрується в їх країні. Точно такі ж окуляри носив Яник, коли його попереджали про наслідки непідписання асоціації з ЄС. На жаль, історія ніяк не вчить мешканців Банкової. А тому, наслідки можуть бути жахливими для всієї країни.
Найближчим часом президент повинен-має усвідомити особисто, що в своїй діяльності не зможе спиратися ні на Вашингтон, Брюссель, Мінськ-2 або олігархів. Коли країна перебуває в такій жорсткій зоні турбулентності спиратися необхідно тільки на свій власний народ. А для цього необхідна довіра, стратегія і взаєморозуміння, про що в АП тільки , напевно ,комусь-таки доводилося чути.
В іншому випадку - країна приречена і ніякі західні транші МВФ не допоможуть впоратися з тією кризою, яка продовжує наростати між українським суспільством і елітами. Тому, в даному випадку консервація ситуації подібна до "вареної жаби", коли всі зрозуміють що трапилося лише під час обіду. На жаль, український народ дав себе поставити в таке невигідне становище ,з якого необхідно терміново вибиратися.
І на останок. Що робити ? У своїх діях я б взагалі перестав апелювати до влади як такої. Тих патріотів, які прагнули змін Система вже давно викинули. Решта пристосувалися або ж продовжують носити рожеві окуляри і вірити в покращення!
Все ядро і енергія як і в 2013 році сьогодні знаходяться на рівні громадянського суспільства, яке хоч і вельми відчутно пошарпали за останні кілька років, проте воно зміцніло і я впевнений готове дати ще жоден бій прогнилій Системі, яка не дає країні розвиватися в європейському напрямку!
На цьому тлі, часи гасел і голослівних заяв пішли в минуле. Тільки конкретні дії і досягнення. Тільки сильні особистості і їх харизма. Тільки конкретні цілі і мрії здатні врятувати цю країну! Чим більше змін в будь-який бік (вибори, політичні рокіровки, економічні спади і підйоми) - тим краще. В іншому випадку - консервація поступово призведе до загнивання і остаточного скочування країни в "буферну зону", яку швидше за все захочуть взяти під контроль наші сусіди ,як на Заході так і на Сході.
Головним питанням цієї осені я ставлю: чи зможе нове покоління Майдану дати бій і перемогти Систему, яка вкоренилася за останні кілька років особливо міцно і тепер на це суспільству буде потрібно ще більше сил?
В даному випадку зволікання з новим проєвропейським об'єднанням ,з кожним днем все більше затягує зашморг на шиї України. Це об'єднання має не тільки показати народу шлях до Землі Обітованої, але також і привести його туди буквально за руку, або як мінімум відчутно наблизити до заповітної мети.
Це об'єднання має нести скоріше не політичні, а месіанські смисли, які зароджувалися на українських землях упродовж тисячоліть і повинні бути легко сприйняті громадянами цієї країни. В іншому випадку, новому поколінню "євроінтеграторів" належить вже писати книги і рекомендації, перебуваючи далеко в вигнанні від своєї Батьківщини. Система їх передавить, перекупить, депортує з країни.
Як висловився Трамп під час своєї промови в ООН - "змінюйся або помри". Сьогодні для України цей вибір став гостро як ніколи! Країна або кардинально зміниться або скотиться в обійми своїм вчорашнім ворогам і колишнім союзникам ....
Тому, прийшов час об'єднатися і наступати широким проєвропейським фронтом ,бо 5 хвилин вже давно минули!

Николай Воробьев

Поделиться​​ новостью:


- Александр Кочетков: Дух Революции Достоинства умирает на этих президентских выборах 2019
- Порошенко, который зубами держится за власть, создает опасность социального взрыва — Гайдай
- Сладкие социальные лифты...
- ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ-Дацюк
- Зачем Порошенко «штампует» фейковые «соцопросы»
- Андрей Сенченко: «Сегодня по подъездам моего дома шлялось агитационное быдло Пороха...»
- Це найкраща світлина. В ній є все
- Семен Семенченко: А тим, хто на п'ятий рік після Майдану продовжує вірити ЗМІ мародерів пора вже взятися за розум. Якщо він є
- ЦИК утвердила график выступлений кандидатов в президенты на ТВ
- Создание сверхлюдей. Как изменился мозг ГМО-детей
- Политики часто восхваляют мудрость народа, но это — не верно. Умеют думать лишь только 10-15% людей
- ВЫБОРЫ 2019. Политика превратилась в закрытый клуб только касты политиков и касты финансистов
- Появилось видео задержания в офисе БПП в Сумах
- В Сети показали видео, как за 500 грн подкупают избирателей
- Кто качает урну. Роль силовиков в выборах
18:45Сентябрь, 25 2017 2652

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю