Звільнена з полону Сворак не журналістка

Звільнена з полону Сворак не журналістка

У Франківську кажуть: "сама повіялася в Луганськ до свого коханого бойовика і тепер скаржиться, що там – «не курорт», Україна відпускає 15 реальних орків"

Мешканку Івано-Франківська Ольгу Сворак, звільнену у вівторок, 27 грудня, з полону бойовиків ЛНР, некоректно називати журналісткою. Про це заявив головний редактор місцевого видання «Курс» Сергій Борис.

«Не було і нема ніякої франківської журналістки Ольги Сворак. Було дівчисько, яке кожного разу вилітало з роботи за крадіжки і, не буду уточнювати, хрінову поведінку. І всім тут це відомо», – написав пан Борис у Фейсбуці.

За його словами, тепер за Ольгу Сворак, «яка сама повіялася в Луганськ до свого коханого бойовика і тепер скаржиться, що там – «не курорт», Україна відпускає 15 реальних орків».


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
18:14Декабрь, 27 2016 5911

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю