100 дней рынка земли — реформа массово не воспринята украинцами

100 дней рынка земли — реформа массово не воспринята украинцами

На прошлой неделе чиновники обнародовали итоги 100 дней рынка земли

На прошлой неделе чиновники обнародовали итоги 100 дней рынка земли. За этот срок можно или сделать, или разрушить очень много. Впрочем сегодня можно четко сказать, что эту реформу народ массово не воспринял. Ведь 28000 сделок и 70000 гектаров земли — ведь это почти ничто по сравнению с 6 миллионами пайщиков и 26 миллионами гектарами паи земли (укр.).

Об этом заявил заместитель председателя «Батькивщины», народный депутат Вадим Ивченко во время выступления с трибуны Верховной Рады, передает сегодня пресс-служба партии.

«А де ж інвестиційний бум, де валютне цунамі? Де розблокована міжнародна фінансова допомога? Де масові кредити на придбання землі фермерами? Все це було обіцяно перед протягуванням цієї реформи», – обурився політик.

Депутат зауважив, що ціна на землю сьогодні сягає трохи більше тисячі євро за гектар. А це в десятки разів менше, ніж в середньому в Європейському союзі.

«Сільське господарство України, зокрема земля, дуже цікава для контролю іноземними кампаніями. Зазвичай, вони підтримують інтенсивне сільське господарство, яке має негативні наслідки для довкілля. Мова про забруднення води, ґрунтів та зменшення біорізноманіття.

Концентрація землі може призвести до масштабної деградації земель, якщо не почати підходи та сільськогосподарські практики та не посилити екоконтроль за виробниками. Якщо це не змінити – понад 40% всіх сільгоспземель України втратять родючість. По суті стануть пустелею», – застеріг Вадим Івченко.

Підсумовуючи, політик нагадав, що попри обіцянки, жодного фермерського господарства за 100 днів так і не було створено.

Підсумовуючи, Вадим Івченко закликав владу проводити  зовсім іншу аграрну політику.

«Мінагрополітики має рапортувати не про продані гектари, а про створені фермерські господарства і збільшення кількості робочих місць в сільській місцевості!

Про стимули, які надали фермерам для розвитку бізнесу, а не заганяти їх в нові податки на гектар, чи зганяти з землі. Це все є підігрування транснаціональним корпораціям і фінансовим спекулянтам, які вже сьогодні з української землі отримують прибуток та годують своїх громадян.

Закликаю і урядовців, і парламентарів задуматись про те, що відбувається сьогодні з українською аграрною політикою. Це негайно потрібно змінювати!» – наголосив Вадим Івченко.


 

Читайте также!

 

 

 

 

- По поводу горящих НПЗ: Переносить войну на территорию России, и стратегически, и идеологически правильно
- Русские пидоры изменят цели атак до передачи оружия от США - ISW
- Конгресс проголосовал за запрет TikTok в США
- Ракеты Atacms для Украины: Главная интрига американской помощи
- Иран уже на пороге создания атомной бомбы - глава МАГАТЭ
- Повестки и ограничения для мужчин за границей: подробно
- Россиянцы применили новую тактику для ударов по Украине
10:12Октябрь, 21 2021 807

ТОП Новости 
неделя
месяц