15 жовтня у Києві: Акція протесту ветеранів силових структур щодо справедливого перерахунку пенсій

15 жовтня у Києві: Акція протесту ветеранів силових структур щодо справедливого перерахунку пенсій

Проти пограбування 532 тис. пенсіонерів ЗСУ та правоохоронних органів

О 10:00 15-го жовтня у Києві, біля Будинку офіцерів (вул. Грушевського, 30), розпочнеться мітинг пенсіонерів силових відомств України. Ветерани-силовики, вкрай обурені протиправними діями та бездіяльністю можновладців Уряду та Пенсійного фонду, насамперед, вимагатимуть якнайшвидшої зустрічі своєї робочої групи з Президентом України стосовно невідкладного розв’язання проблем щодо правильного нарахування та виплати пенсій пенсіонерам усіх силових структур України.
Закликаємо всі Громадські організації ветеранів військової служби та правоохоронних органів до участі в цьому мітингу протесту та захисту своїх прав на гідну заслужену пенсію!
Основні вимоги ветеранів силових структур -- учасників акції протесту:
1. Особиста зустріч членів робочої групи з Президентом України. (У зв’язку з COVID-19 погоджуємося на формат онлайн-режиму).
2. У місячний термін Главі держави подати до Парламенту тексти законопроектів, наданих нами 8 липня 2020 р., які припиняють пограбування 532 тис. пенсіонерів ЗСУ та правоохоронних органів.
3. Закласти в Закон України «Про держбюджет України на 2021 рік» повернення пенсіонерам силових структур 40 млрд гривень, незаконно вкрадених у пенсіонерів.
4. За протизаконні дії та численні факти бездіяльності -- звільнення з посади Міністра оборони України Тарана А.В.
Довідково. На сьогоднішній день більше 530 тисяч пенсіонерів силових відомств буквально пограбовані держорганами. Факти обкрадення кожного них – недонарахування та не виплата пенсійних коштів в обсязі, що дорівнює щорічній сумі від 80-100 тисяч грн. Пенсіонери силових структур подали позови до різних судів про повернення їм законних коштів, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 р. № 2262-ХІІ. На судовому засіданні Велика колегія Верховного Суду України на запит до представників КМУ, ПФ, чому не виконуються вимоги Законів України, представники дали протиправну відповідь: «Причина не виконання Законів України чиновниками обумовлена відсутністю законного бюджетного фінансування в розмірі близько 40 мільярдів гривень». Високопосадовці, навмисно порушуючи чинні Закони України, не закладають до держбюджету відповідні кошти.
24 червня 2020 р. Велика колегія Верховного Суду України прийняла остаточне Рішення, яке оскарженню не підлягає по Адміністративній справі № 160/8324/19, визначеній як зразкова справа та залишила без змін Рішення Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адмінсуду від 17 грудня 2019 р. по Адмінсправі № 160/8324/19. Згідно даного Рішення, уповноваженні органи зобов’язані виготовити для перерахунку пенсії нові Довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, за формою згідно із Дод. № 2, та повинні надати до теруправління ПФУ відповідні виготовленні нові Довідки про розмір грошового забезпечення Заявника, за період, починаючи з 5 березня 2019 р., у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 р. № 2262-ХІІ, статті 9 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" від 20 грудня 1991 р. № 2011-XII та з врахуванням положень Постанови КМУ "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" від 30 липня 2017 р. № 704-2017-п, із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для проведення з 1 квітня 2019 р. перерахунку основного розміру його пенсії.
Для отримання додаткової інформації -- Володимир Тимофієв, тел. (098) 750-75-95.
 
 

Поделитесь с друзьями:


- «Путин купил себе чемпионат Европы?» — Bild
- Юлия Тимошенко: Верховную Раду превратили в департамент Администрации президента. ВИДЕО
- Война нового поколения! Под ударом - каждый из нас! Военный эксперт: вся правда о кибервойнах! ВИДЕО
- Почему вдруг пошла в рост торговля Украины с Россией
- Почему лидеры G-7 не дали Украине никаких позитивных сигналов?
- Мир становится лучше именно благодаря таким людям: самый щедрый нищий – болгарский дедушка Добри
- «Сапсан», это аналог "Искандера": У Украины и без НАТО есть ракеты, способные ударить по Москве — эксперт
14:43Октябрь, 14 2020 6147

Новости Украины и мира. Только важное на нашем Telegram-канале

неделя
месяц