«200 справ»: потому что нельзя … быть красивой такой

«200 справ»: потому что нельзя … быть красивой такой

Да, Владимир Александрович, у вас действительно уникальная команда. Кунсткамерная. С такой и никаких врагов не нужно

Мы не считаем Ирину Венедиктову глупой женщиной. У нее через глаза не видна, как у Ирины Верещук, веревочка, соединяющая уши. Думаем, что вот это ее феерическое заявление про «200 справ(!!!)» относительно Ахметова. И про то, что « Не вважаю, що в умовах суспільного та політичного шторму Офіс Генпрокурора повинен відсиджуватися збоку» – это просто личный, и возможно даже безвозмездный подарок Ринату Ахметову. С тем, чтобы в случае уголовного преследования, его адвокаты легко могли перевести эти дела в политические в ЕСПЧ. Ну и потом … Каждое из этих «200 справ» можно ведь по-разному расследовать. Ну а что? 20 долларов – это всегда 20 долларов. Да, Владимир Александрович, у вас действительно уникальная команда. Кунсткамерная. С такой и никаких врагов не нужно. С нетерпением ждем продолжения этого марлезонского балета.

«Великий бізнес в шкаралупі політики і власних ЗМІ буде поважати закон

Останнім часом, а якщо більш точно, мова про останні тижні, ми з вами стали телеглядачами різноманітних незвичних шоу. У багатьох виникає відчуття, що ми не тільки дивимось ці шоу на ТВ, але і беремо в них участь. Моя персональна точка зору не повинна і не зміниться під тягарем виключно політичних аргументів. Я не інквізитор, я не прислуговую політикам, я не продаюся покупцям політичних дивідендів, я не влаштовувалась на роботу в ляльковий театр. На роботі всі прокурори давно вже знають: якщо я прийняла рішення, реалізую його не дивлячись на ситуативні ризики.

В мене склалася і власна думка, яку я не маю права висловити, зважаючи на специфіку займаної посади. Єдине, на що я маю право – реагувати на ситуацію в площині кримінальної юстиції з прицілом на процесуальний результат.

Не вважаю, що в умовах суспільного та політичного шторму Офіс Генпрокурора повинен відсиджуватися збоку. В той час, коли політики сперечаються між собою в залі українського парламенту чи в телевізійних шоу, ми на наших робочих місцях посперечаємось мовою процесуальних документів.

Повторюсь і підкреслю – я нікого не називаю заколотником, олігархом чи правопорушником, але я маю право в такий гострий для країни момент активізувати розслідування цілої низки кримінальних проваджень для того, щоб переконатися у доцільності прийнятих рішень прокурорами різних рівнів відносно суб’єктів господарювання і окремих осіб із орбіти власника кількох відомих телеканалів, вугільних підприємств, підприємств у сфері енергетики, тощо.

Ми провели попередній аналіз всього масиву кримінальних проваджень і наразі з’ясувалося, що мова йде про понад 200 справ. Ці 200 справ – результат лише поверхневої оцінки, переконана, що їх більше. Ми маємо на увазі майже всі великі підприємства в сфері вугільної промисловості та енергетики із орбіти цієї впливової людини. Орієнтовні суми завданих державі збитків обчислюються мільярдами гривень.

З метою персоніфікувати відповідальність, я увійду до груп прокурорів в основних і найбільш резонансних справах.»

ОРД


- Враг Украины, который у всех на виду и даже не прячется
- Что угрожает Украине - война или налоги
- Евросоюз не планирует эвакуировать семьи своих дипломатов из Украины и ждет объяснений от США
- Коронавирус - Украина и мир: данные на 25 января
- Договорняк Венедиктовой и Грановского в силе: Порошенко не посадят
- Пенсионеры с февраля 2022 года смогут потратить выплаты за вакцинацию на оплату коммуналки
- В Пентагоне не видят признаков неминуемого "российского вторжения"
11:55Декабрь, 03 2021 1130

ТОП Новости 
неделя
месяц