А вас, господин Гетманцев, просим на выход. Болтовня закончилась

А вас, господин Гетманцев, просим на выход. Болтовня закончилась

Экономические "эксперименты" Гетманцева носят откровенно вредительско-издевательский  характер! Украинский бизнес требует от Зеленского убрать Гетманцева. Вообще нах@#!

Украинский бизнес, наконец-то назвал вещи своими именами и попросил Гетманцева на выход. Экономические "эксперименты" Гетманцева носят откровенно вредительско-издевательский  характер.  Гетманцев по сути стал олицетворением второго фронта в нашем тылу. Фронта, который убивает экономику Украины и ее перспективы.  Тысячи украинских солдат точно умерли не за вредительство Гетманцева. Украине нужен радикально иной экономической курс и радикально другие люди во главе экономического блока. Дискуссия по этому поводу началась. 
Прошу всех поддержать данную инициативу. Во-первых, максимально распространяя этот письмо на всех ресурсах. Во-вторых, поставив подпись под обращением к президенту Зеленскому.  В первом комменте ссылка, где можно подписать письмо к Зеленскому и ваша фамилия появится в списке. 
Если вы поддерживаете эту инициативу, то можете поставить свою подпись, заполнив форму по этой ссылке https://bit.ly/3NkBgPg 

Президенту України
Зеленському Володимиру Олександровичу
Шановний Володимире Олександровичу!
Ми, підприємці України, висловлюємо вам всебічну підтримку у відстоюванні інтересів України. Поділяємо ваше прагнення бачити Україну в числі найбільш розвинених країн світу. І пропонуємо діяти спільно – і у відновленні, і у розвитку, і у подоланні викликів, які ще будуть перед Україною.
Вам відомо, що бізнес з перших часів війни підтримує Збройні сили і Територіальну оборону, надає гуманітарну допомогу цивільним.
Ціль нашого звернення - привернути Вашу увагу до катастрофічних помилок чи свідомої руйнації економіки України з боку деяких чинних представників влади.
Ви визначили для нас і новий пріоритет – економіка. Так, на поточний момент 49% підприємств не працюють (або майже зупинені). Але за останній місяць перезапущена майже чверть МСБ (хоча останніми тижнями відновлення загальмовано). І ми будемо діяти далі.
Проте є важливий момент, який створює ризики для бізнесу. І змушує близько 10% підприємців вже проводити релокацію бізнесу за кордон.
Цей ризик створений всередині країни. Це – економічна неволя. Об’єктивно, Україна посідає 130-е місце у рейтингу економічної свободи — що є ілюстрацією непривабливості країни для ведення бізнесу. Саме це заважає Україні зробити прорив. Сплата податків в Україні вимагає в 1,5 рази більше часу, ніж у середньому у світі. Контрабанда, що неможлива без «кришування». А впровадження цифрової митниці дивним чином провалюється.
Вас намагаються переконати в необхідності підіймати податки, чи збільшувати частку держави в економіці, щоб збільшити обороноздатність чи турботу про громадян.
Але це або свідома брехня, або фатальна помилка!
Пане президенте, як ваші союзники хочемо вам донести сучасну економічну думку, яку поділяє переважна більшість експертів в розвинутому світі, в Україні, а також український бізнес.
Системне (а не тимчасове) зниження податків, дерегуляція, швидка приватизація (окрім стратегічних підприємств), зменшення державного апарату – саме це прискорить економічне зростання. Отже сумарно держава отримуватиме більше податків і бюджет буде достатнім для збільшення соціальних стандартів і спроможності держави турбуватися про громадян.
Тому більше не можна відкладати це питання і говоримо Вам прямо — уособленням регресивного, популістського соціалістичного підходу є голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики пан Данило Гетманцев.
Він є послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи, що робить нашу діяльність неможливою.
Наукові праці та професійна діяльність  пана Гетманцева переконливо свідчать , що він є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов’язаних із нею прав і свобод, що іде в розріз інтересам країни. Дії пана Гетманцева на посаді голови Комітету наносять нищівну шкоду як економіці України, так і її репутації.

Google Docs (https://bit.ly/3NkBgPg)
Збір підписів за відставку Гетманцева
Посилання на лист за відставку Гетманцева: https://docs.google.com/document/d/1L-Gd--pYNJ-5Q-Bz9I3P6Mw38mhCNOIeKJ5aVTDNZjs/edit?


- Франция отправит в Украину бронетранспортеры
- СБУ задержала агентов РФ, которые корректировали огонь врага
- Силы РФ все больше истощаются - разведка Британии
- Юрий Касьянов: универсальный совет состоит в том, что по возможности район боевых действий нужно покинуть
- "Я не левак и терпеть не могу левацкую идеологию" - Арестович объяснил, почему критикует активистов
- Очень хотят, но не могут: войска РФ не могут нацелиться на западное оружие, поступающее в Украину - Sky News
- "Ви ображаєте наших воїнів"! Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до українських політиків
22:52Май, 16 2022 1024

ТОП Новости 
неделя
месяц