Эй, порохоботы! Кому запретили стрелять на фронте? — Семен Семенченко

Эй, порохоботы! Кому запретили стрелять на фронте? — Семен Семенченко

Кто готов подтвердить информацию? Лжецы Доник и Бирюков?


Прочитал опусы известных лжецов Доника и Бирюкова. «Запрещают стрелять на фронте» и так далее. Неужели времена Порошенко, который объявлял «прекращение огня» 18 раз вернулись?

Об этом пишет сегодня в Фейсбуке нардеп Семен Семенченко.

Звоню в МО и ГШ — говорят нет никакой директивы.

Пытаюсь спросить в комментариях у «писателей» — никакой информации не дают, зато говно льется реками из анонимных аккаунтов.

Хочу спросить тех, кто разгоняет вот это «о запрете стрелять». Вы можете хоть как-то подтвердить свои слова?

Нет директивы, ок, сообщите, кому конкретно запрещают стрелять? Бригада, батальон, на каком участке?

Будет конкретика — готов немедленно как депутат туда выехать и проверить.

Кто готов подтвердить информацию?

P.S. - Вся стрічка в прокльонах, все групи заляпані картинками з написами про «заборону стріляти», тих хто голосував проти «батька нації» звинувачують у смертях наших бійців. А ось реальність. Причому спеціально взяв з логотипом 5 каналу. "... дозволяється самостійно застосовуваті техніку та озброєння в разі загрози життю або втрати территории. После цього НЕ проводітімуть ніякіх каральніх ЗАХОДІВ, розбірок, тому что від цього залежить життя та здоров'я наших військовослужбовців ...».

Вчора спеціально з'ясовував в Генштабі віддавав Зеленський наказ Хомчаку «Не стріляти»? Ні - не віддавав. Не письмового не усного. Якби такий наказ був би відданий і його почали ретранслювати вниз то однозначно б залишилися сліди. Прізвище та посада того хто заборонив. Хоч одного в цьому ланцюжку. Однак все посилання у Доніка, Бірюкова та сотень тих хто пише мені «ось мені тільки що сказав побратим по телефону» тільки на «знайомих, побратимів, волонтерів». Безіменних.

Хлопці та дівчата - вас обманюють ті ж люди які брехали в Іловайську «допомога йде», що в Іловайськ «добробати затягли себе самі», «що Семенченко написав пост і видав розташування наших військ в Іловайську і дебальцево», що в ДАП «достатньо сил», що «немає оточення в Дебальцеве», що «Вуглегірськ не втрачений » та інше, інше, інше. І нажаль в цей обман втягнуто багато звичайних людей які навіть не намагаються в чомусь розібратися, перевірити факти, уточнити посади. Чи можлива команда «Не стріляти»? Теоретично можлива. Порошенко віддавав її 19 разів під час «припинення вогню». Саме тому і прибрали добробати з передової в 2016. Щоб не стріляти.

І якщо така команда надійде - я особисто не буду мовчати. Як не мовчав про Іловайськ і Дебальцеве, про Мінськ, демілітаризацію Широкино, торгівлю на крові і злодійство в оборонці. Але відрізняйте реальну зраду від його її імітації. А саме на цій імітації добре набила собі руку банда мародерів Порошенка.

На данном изображении может находиться: 1 человек

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Противогаз и игры в "слоника". Как мусора "убивают" людей
- Работодатели озвучили планы по зарплатам сотрудникам
- Накопительная пенсия. Шесть главных вопросов
- Городская электричка в Киеве начнет работать с 1 июня
- Советник главы ОП Ермака похвалил Авакова за Кагарлык
- Крупнейшими получателями нового рефинансирования от Нацбанка Украины стали банки Гонтаревой и Маркаровой
- Запрет на пересечение КПВВ Донбасса продлили до 22 июня
- МОЗ уточнило бесплатные услуги для больных с COVID
- Для контроля карантина привлекут волонтеров
- Страна КУМляндия! Конкурсы в НАБУ скомпрометированы
00:40Июнь, 09 2019 16201

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца