Александр Кочетков:  СПИЧГЕЙТ 1

Александр Кочетков: СПИЧГЕЙТ 1

ТЕЗИ ДО ВИСТУПУ ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКО ЩОДО ВІДМІНИ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ


На мою почту пришло письмо с одноразового адреса, где находилась ссылка на весьма любопытный архив. Насколько я сумел разобраться, в архиве собраны подготовительные материалы и черновики выступлений известных украинских политиков, чиновников и общественных деятелей. 
Изрядный объем занимают документы, касающиеся Президента Порошенко. Причем, отдельные материалы — рукописные, с многочисленными правками, то есть, глава державы работал над ними собственноручно.
Считаю целесообразным опубликовать те материалы этого архива, которые могут иметь существенное общественное значение.
ТЕЗИ ДО ВИСТУПУ ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКО ЩОДО ВІДМІНИ 
ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ
Я переконаний, що моя країна, мій народ, все моє повністю підтримують... з відчуттям глибокого задоволення відчувають на собі результати мого економічного зростання, особливо, мої агітатори, тому я хочу відповідально запитати: яких вам, блд, ще виборів не вистачає? Нащо вам міняти коней на переправі? президентів на виборах?
Нащо нам щось міняти, як в мене все гаразд, якби не оті кляті вибори... а ще й Бігус цей з Дубинським, падонки вищої міри
Я не дозволю, щоби до влади в Україні прийшли інші проросійські сили, оскільки я вже тут
На прохання трудових колективів заводу “Кузні на Рибальському”, корпорації “Рошен”, фірмі “Богдан” та “сліпого трасту” я створив повністю незалежну фахову комісію, до якої входять І.Луценко, В.Грицак, В.Гелетей, О.Гладковський, І.Гладковський під головуванням Т.Чорновола... К.Волоха... М.Олешка... під моїм головуванням, яка незаперечно встановила, що проросійськими силами в Україні є і завжди були Ю.Тимошенко, В.Зеленський, А.Гриценко та інші політичні, громадські зрадники, точну кількість яких неможливо встановити, тому що Путін заважає нам провести загальнонаціональний перепис населення.
В таких умовах, коли підбурювані Путіним громадяни довіряють якимось “незалежним опитуванням” замість об’єктивній та погодженій соціології І.Гриніва (нащо йому тоді стільки платити?!) і мають ризикований намір голосувати будь за кого, тільки не за мене, не за коня, який на переправі, не за президента, який власноруч створив армію, мову і віру, вибори перетворюються на загрозу моїй національній безпеці.
Моя країна, моя армія, моя земля...
Антипрезидентська, тобто, антиукраїнська спрямованість дій Тимошенко, Зеленського, Гриценко та всіх інших, які ходять на цей клятий “1+1”, очевидна, тому я хочу відверто та відповідально запитати: “Хиба недостатньо, що на кожному кроці на плакатах (проверить, почему плакаты такие дорогие!) написано, що Президент в нас один, назавжди, і це — я?!”.
(ПОМЕТКА: сорвать с девушек еще несколько шапок, а лучше одежду, а лучше одежду и потоптать ногами, чтобы боялись и уважали!).
Геть з моєї України, геть з моєї землі (пнуть Косюка и Парубия, чтоб порешали уже в Раде с приватизацией земли!).
Також я маю намір ввести воєнний стан в тих містах, де є загроза перемоги встановлених моєю комісією проросійських сил, тобто, по всій Україні. Також я змушений ввести пряме президентське правління у Нафтогазі України, Укрзалізниці, Укрспирті та виборчих штабах моїх конкурентів всіх інших виборчих штабах.
Принагідно я хочу нагородити В.Медведчука за видатний внесок у надважливу справу встановлення точної дати довгоочікуваної передбачуваної повномасштабної російської агресії та своєчасне коригування її відповідно до перебігу президентських виборів в Україні.
І на сам кінець. Оскільки після нескінчених перемог у війні та Укроборонпромі, надання Томосу та субсідій, а подекуди і зарплатні, поняття Україна нерозривно зі мною, я подав подання у Верховну Раду щодо зміни вітання в армії на “Слава Президентові Порошенку!”, відгук “Герою Петрові Олексійовичу слава!”.

 

Александр Кочетков

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Вы отчаялись? Вам врага укажут - он и говорит не так, и не в ту церкву ходит... За чуб его, за чуб, да так, чтоб трещал
- У Зеленского роль порошенковского Гладковского-Свинарчука исполняет Гусев-Арахамия? - Кочетков
- Как сдать кровь, чтобы анализ был самым точным
- В НСЗУ подсчитали расходы на одного пациента с COVID-19
- В защиту Татарова был звонок из России — нардеп
- Какие права есть у водителя при общении с полицейским
- Какую профессию можно освоить на время пандемии: советы
- Дипломатия вакцин. Торговля спасением от Covid-19
- Хроники дикого поля - «патриотам» все можно
- Как будут работать детсады, школы и вузы в карантин
11:46Март, 05 2019 1286

Подпишитесь на телеграм-канал Новости Украины без цензуры, чтобы получать ясную, понятную и быструю информацию по реально важным событиям в Украине

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца