Андрій Білецький: Відповідь порохоботам - скільки б інтернету ви не окупували, українці пам’ятають, хто є хто. Реальність завжди перемагає віртуальність

Андрій Білецький: Відповідь порохоботам - скільки б інтернету ви не окупували, українці пам’ятають, хто є хто. Реальність завжди перемагає віртуальність

Андрій Білецький: Тисячі людей щотижня виходять проти крадіжок Порошенка та його оточення. Проти збагачення на крові солдат, проти тотального кумівства та розкрадання бюджету. Проти брехні про «перемоги», коли в реальності замість перемог – мінська капітуляція. Тисячі виходять на вулиці, а мільйони – солідарні з нашими вимогами. Нас щоразу більше.

В суботу на Майдані я зустрічав великі групи ветеранів 95-ої аеромобільної, айдарівців, азовців, хлопців з «Дніпра-1», з «К1», з бригади НГ 3018. Це люди, які мають право на власну позицію, бо вони воювали за Країну на фронті. На відміну від вас – які «воюють» за Пєтю біля екранів моніторів на спи%джені з держбюджету гроші.

То це вони – «рука Москви»? В суботу на Майдан прийшли тисячі інтелігентних літніх українців. Військових пенсіонерів, викладачів, колишніх майданівців. Вони прийшли самі, на відміну від нещасних, зігнаних на «пєтінги» за адмінрознарядкою чи скуплених по 700 гривень. Може вони – «агентура ФСБ»?

Чи може «агент Кремля» – мама Іри Ноздровської, яка не може в порошенківській системі добитися покарання організаторів вбивства доньки? Не може бо організатори – це люди, пов’язані з «командою» Порошенка!

Чи може «агентом Кремля» є багаторічний політв'язень, герой України і совість нації – Степан Хмара?

Ви стверджуєте, що я – «рука Москви»? Так «не по словах судіть, а по справах його». Давайте порівняємо мою біографію з біографією, наприклад, Порошенка!

2001 рік: я студентом вийшов на акцію «Україна без Кучми», потрапив під "беркутівські" кийки і вперше був арештований. Порошенко в цей час – засновник та співголова Партії регіонів, вже колишній член СДПУ(о) Медведчука.

2004 рік: я був учасником Помаранчевої революції, комендантом одного з поверхів захопленого Українського Дому. Порошенко вже перестав бути прихильником Януковича і став спонсором Ющенка.

2012 рік: за сфальсифікованими справами «васильківських терористів» та «оборонців Римарської» я став політв’язнем. Порошенко в цей час – міністр економічного розвитку в уряді президента Януковича. У тому самому уряді, членів якого затверджували в Кремлі.

2014 рік: «русская весна» починає наступ на Україну, а я організовую партизанський загін у Харкові. Згодом він перетворився в добровольчий батальйон, а потім і полк «Азов». Я особисто водив свій підрозділ у бій. Ми визволили Маріуполь, Мар’їнку, Широкине і ще 5 населених пунктів. Порошенко в цей час – головнокомандував, на совісті якого – Ізварино, Іловайський та Дебальцевський котли. Перші замовлення на Ленкузню та «Богдан» Порошенка посипалися якраз в ті дні, коли ми спливали кров’ю під Мар’їнкою та Іловайськом.

2018 рік: без жодного залучення державних коштів, виключно волонтерськими зусиллями я організував розробку і побудову FAV - так необхідних армії легких автомобілів високої прохідності. Порошенко ж в цей самий час отримує дивіденди від мільярдних крадіжок з оборонки, організованих його бізнес-партнерами. Країна давно знає і про «Трейдокомодіті» Грановського, і про «Оптиму» в схемі Свинарчуків. А скільки ще є таких схем, якщо наживаються на кожній дрібниці?

Тож скільки б ви, не влаштовували фальшивих інтернет-істерик, факти залишаться - фактами. Я з дитинства був і залишуся українським націоналістом! Як і більшість людей на суботньому Майдані. А Порошенко був блакитним, помаранчевим, знову блакитним, тепер майже став червоно-чорним, але при цьому завжди був і залишається баригою та мародером. А ви – за «шмат гнилої ковбаси» готові продати власну матір.

І скільки б інтернету ви не окупували, українці знають і пам’ятають, хто є хто. Реальність завжди перемагає віртуальність".

Поделиться​​ новостью:


- Михаил Чаплыга: Слова Гройсмана о том, что все, что будет дальше - на совести Зеленского... Это пук в лужу
- Гройсман призвал Зеленского внести кандидатуру на пост нового премьера и министров
- "Все смирились и даже Гройсман ушел". Почему Рада не будет сопротивляться своему досрочному концу
- Палач для Порошенко! Как относиться к Портнову?
- Газовый крысак проскользнул через боковой вход. Коболев прибыл в Администрацию Президента - СМИ
- "Созрел план - повесить страну на Зеленского". Почему на самом деле подал в отставку Гройсман
- Минус одна с@ка - Супрун покинула Украину. ВИДЕО
- Леонид Швец: Владимир Зеленский - не просто очередной президент, а чрезвычайный!!!
- На старт!!! Крысиные бега распущенцев)...
- Белого костюма, как у первой леди Елены Зеленской, больше ни у кого нет и не будет. Фоторепортаж
- Зеленский принял полномочия Верховного главнокомандующего ВСУ, - указ
- Зеленский и олигархи: два сценария, как все будет
- У Зеленского считают, что можно обойтись без МВФ
- Роспуск Верховной Рады: Пошутил ли Зеленский?
- Гройсман заявил, что уходит в отставку
00:00Март, 19 2019 2442

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю