«Батькивщина» требует от власти - мораторий на повышение тарифов

«Батькивщина» требует от власти - мораторий на повышение тарифов

Закарпатский облсовет по инициативе «Батькивщины» обратился к власти с требованием не повышать тарифы на коммуналку, урегулировать ситуацию с субсидиями в бюджете-2022 и не перекладывать ответственность за оплату услуг ЖКХ на органы местного самоуправления

Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщил заместитель председателя партии «Батькивщина», народный депутат, и.о. председателя Закарпатской партийной организации «Батькивщина» Иван Крулько, передает пресс-служба партии.

За його словами, закарпатські депутати звернулись до влади з такими пропозиціями:

 1. Розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення.

2. Вжити заходів з протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обґрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх у майбутньому.

3. Відмовитися від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних послуг на органи місцевого самоврядування; врахувати під час ухвалення Державного бюджету на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян і громад від підвищення тарифів.

4. Спрямувати кошти в сумі не менше 20 мільярдів гривень від допомоги, що надійшла Україні від МВФ, на виплати субсидій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг, а також забезпечити автоматичне нарахування субсидій тим, хто їх потребує.

«Батьківщина» вимагає передбачити  змінами до бюджету на 2021 рік  24,9 мільярда гривень на субсидії і 10 мільярдів гривень на покриття різниці у тарифах.

Ми вважаємо, що  12 мільярдів гривень, передбачених змінами до бюджету на 2021 рік, недостатньо при тарифах, за яких люди не знають, як пережити зиму, коли собівартість українського газу становить 1 гривню за кубометр, а людям його продають по 8 гривень, а містам і бізнесу – по 24 гривні!» – наголосив Іван Крулько.

Він нагадав, що питання тарифів, катастрофічного стану ЖКГ і нестачі субсидій у бюджеті ще на першій Погоджувальній раді порушила Юлія Тимошенко. Але «слуги народу» не поспішають вирішувати тарифну кризу, перекладаючи відповідність на місцеву владу.

«Подумайте, чи зможуть  українські мери надавати послуги населенню, якщо не зможуть  оплатити борги по комуналці?

Тому віддайте  10 мільярдів гривень з видатків – на покриття різниці тарифів і покрийте повністю потребу у субсидіях. Давайте кошти від перевиконання бюджету дамо людям і  подумаємо хоч раз про українця», – зазначив представник «Батьківщини».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко запропонувала план захисту людей у зимовий період. Він передбачає збільшення субсидій для кожної родини, яка їх потребує, надання субвенцій для місцевих бюджетів та направлення на потреби населення газу вітчизняного видобутку, собівартість якого складає 1 гривню. Це не лише дозволить не підвищувати тарифи, а й дасть змогу знизити їх.

Поделитесь с друзьями:

- При Бене такой х@#ни не было! Приватбанк ввел ограничения на переводы по картам, как их обойти
- ЗЕ-режим: обратного пути у них уже нет — политолог
- Путин насмехается над Западом почти в каждом своем выступлении
- Главком ВСУ рассказал, как вернуть суверенитет
- Закрытая (реальная) социология по рейтингам ЗЕ-власти
- Украина идет к ситуации, когда спасение вашей жизни будет вашей проблемой — экс-глава Минздрава Мусий
- Ермак и его команда: именно они наплодили Зеленскому врагов, с которыми приходится теперь медийно бороться
10:11Сентябрь, 26 2021 478

Читайте БезЦензор в GoogleNews - нажмите Подписаться

ТОП Новости 
неделя
месяц