БИМБА! Реальная...5 лямов за "деконструкцию" Юли!

БИМБА! Реальная...5 лямов за "деконструкцию" Юли!

Оточення Януковича платило мільйони євро за лобістські послуги екс-політиків ЄС, об'єднаних у неформальну "Габсбурзьку групу"

Оточення Януковича платило мільйони євро за лобістські послуги екс-політиків ЄС - DW...

Оточення Януковича заплатило близько 2 мільйонів євро за лобістські послуги високопоставлених європейських екс-політиків. Ще 5 мільйонів - за підготовку і популяризацію звіту, який повинен був довести обгрунтованість і законність ув'язнення Юлії Тимошенко...

АКУЕТЬ! Пять лямов за "деконструкцию" Юли! Нигуясе! Еще есть вопросы откель взялись мемы "вароффка", "бабушка", "контракт газа" и прочая ГРЯЗЬ?!

Теперь ясно почему ЮВ стремится ЛИЧНО с каждым ЛОМом пообщаться и почему практически ВСЕ после этого становятсо ее сторонниками? Бо они отурвыют НАСТОЯЩУЮ Юлю... а не ту, которую нам Яныки с Манафортами за 5 лямов зеление в голову посадили...

Значна частина епізодів обвинувачення стосується оплаченої через офшори екс-президентом України Віктором Януковичем і його оточенням лобістської діяльності низки високопоставлених колишніх європейських політиків, об'єднаних у неформальну "Габсбурзьку групу". Очолював таємних лобістів Януковича Альфред Гузенбауер", - пише DW.

Найняті лобісти також мали зустрічатися з чинними високопосадовцями у Брюсселі і Вашингтоні. Так, до лобістських зусиль у США належало переконувати членів Конгресу у тому, що вибори в Україні були "легітимними", а ув'язнення лідерки опозиції Юлії Тимошенко - законне.

"Ще чотири мільйони євро, за даними слідства, було витрачено на послуги американських "приватних детективів", які підготували звіт, що мав довести світовій громадськості нібито ув'язнення Юлії Тимошенко було обґрунтованим і законним.

Ще один мільйон був переказаний PR-компанії, яка мала популяризувати цей звіт через світові ЗМІ", - пише видання.

 

Миха Анархист Чаплыга

Поделиться​​ новостью:


- Это такое окончание эпохи бедности? Окончание того, из-за чего фактически выгнали предыдущую власть?
- Зеленский: свой среди чужих, чужой среди своих
- Дебил, б@ядь: минер киевского моста был пьян и требовал встречи со своей девушкой
- Ответ на вопрос, на кого работают Герусы?
- Экскурс в историю для новоявленных контролеров
- Стало известно, что будет с Институтом нацпамяти
- Завербованная ФСБ РФ украинка сдалась СБУ
- Санкционный фронт дал трещину - Пристайко
- Главное испытание для Президента Зеленского – не попасть под влияние кровопийц-олигархов
- Сергей Лямец: Два закона об оценке: чего боятся оценщики
23:11Июнь, 16 2018 882

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю