Кожному найвоєватішому націоналісту - ПОПолюбу! Ви ж гірші за порохоботів на зарплаті

Кожному найвоєватішому націоналісту - ПОПолюбу! Ви ж гірші за порохоботів на зарплаті

Які ви нах бандерівці, воїни, козаки і тд??? Ви - жалюгідні віслюки. І неважно - пройшли Майдан, АТО, полон чи інше. Ви що чешете????

Думка добровольця першої хвилі Богдан Пташник - 

Кожному найвоєватішому найнаціоналісту - ПОПолюбу я цей пост буду в коменти скидати. Як тільки в своїй стрічці побачу чергову хрєнь типу "ми, гіркулєси, вважаємо що Порох нас убивав, садив по тюрмах, обкрадав, водив шашні з хуііллом, але ми, з любові до України, будем голосувати за нього, бо інакше прийде Зе і всі нас зробить малоросами і тд" - прочитаєте. Бо не хочу кожен раз одне й те саме писати. Ви ж гірші за зеботів і порохоботів на зарплаті. Там все зрозуміло, там чуваки ні на що не претендують... Не те що ті, хто "єдині, свідомі, сміливі, розумні патріоти, які стоять на захисті свого народу"... Ви ж такими себе позиціонуєте! І що - ви??? Наставили на ави грізних фоток а-ля на фоні червоно чорного стягу в вишиванках обв'язані кулеметними стрічками, в одній руці шабля, в другій - шмайсер, а за поясом - "сучка". І надпис "Я- бандерівець, козак, прочая прочая"... Які ви нах бандерівці, воїни, козаки і тд??? Попустіться. Ви - жалюгідні мягколобі віслюки. І неважно - пройшли Майдан, АТО, полон чи інше. Ви що чешете???? Проголосую за Пороха, бо за Зе моя глибоко патріотична душа не дозволить? А що хто з вас зробив, щоб Зе не було в другому турі? Поки не стало "а тепер вже пізно"?А тепер вже реально пізно. Є те , що є. Так, що ви робили, гіракли? В ФБ плакались на "недозрілий народ" і грізно так "от от падлюки олігархи ми яааак піднімемось - яааак пустим вашу кров... колись"??? А потім "ми змушені з двох зол обрати менше, раз така ситуація"??? Серйозно? Це типу націоналісти-воїни-активісти таке заявляють??? Чувачки, серед вас, тисяч і тисяч, не знайшлось жодного хто б заради України отому бідовому шоумену піку в бік ввігнав, чи в оптику зловив. Він не Порох, він не за автозаками, п'ятьма рядами і детекторами не ховається. Легко було б можна. Нє? Не знайшлося серед вас, найгероїчніших героїв - за Україну (у вашому розумінні), за націю, за "розтоптану гордість" піти на такі кроки? Щоб не було - "мушу обирати ПОПа, бо нема іншого варіанту"? Щоб довести , що "гідний нащадок славетних предків"? Ну, то якого фака, найбандерістіший бандерівець, зараз один з другим соплі по яйцях розмазуєш? І виправдання собі шукаєш?
Та про що я мову веду... яка, нах, оптика? Ви ж не додумались навіть спробувати підняти людей і повести за собою. До хати того ж Зе, якого ви вважаєте найбільшим ворогом держави. Вас, блін, Олешко з Полтавою повів, як телюків. Навіть бабці і студіки - і ті про свою позицію сміливіше заявили. Може і за бабло, може - щиро. Але на одиночні пікети виходять, інше... А ви? Тільки ниєте(((
Ну... то які можуть бути претензії? Самі заслужили . І такі вибори і таку хрєнь, яка в Україні була. Що можна вимагати від "сірої маси", якщо "активна меншість" імпотентна? 
І весь ваш поросячий вереск лише тому, що в Зеленського виявились яйця більші ніж у вас усіх разом взятих. Він цю бл..дську систему так перевернув, як вам і не снилося... Хоча поломати її, цю систему, вічно грозилися якраз такі - як ви. І дивіденди стригли авансом. У вигляді слави, аплодисмендтів, бабла і тд
... А хочете я вам скажу - ще чому вереску наробили? Та тому, що ВИГІДНО!!! Навіть не в плані бабок, просто - вигідна така позиція. І Пороха вже не буде, і - можна сміливо рвати на грудях вишиванку, тицяючи скріни з ФБ "оооо, бачите всі, як я Зеленського хуіісошу, який я відважний патріот... я і Пороха так само". Правда, є така думка? Нда... "еліта і захист нації по принципу - і рибку з'їсти і нах@й сісти"... самим не гидко? Та і на свої пости подивіться - сцикливо сопливі. Навіть зараз, я пишу і розумію що ризикую. Куди більше ніж "зедебіли бугага", як у вас. Бо якщо з тим Зе щось станеться - мене по любому "зачеплять" , як можливого підбурювача... Але, я на відміну від вас, не боюсь багато ставити на карту. Навіть не тому, щоб щось виграти. А хоча б заради того, щоб себе самого не зневажати за несказані вголос слова.

Поделитесь с друзьями:


- Об интересах. Новый миропорядок - новые правила
- Коронавирус - хроника пандемии: мир продолжил ускорение, Украина резко ускорилась. Данные на 6 мая
- Пенсия, карточка, банкомат: как усложнится жизнь пожилого человека
- П@дла антинародная: cлепой или в глаза "долбится"?
- Результаты поддержки США Украины. ВИДЕО
- Зеленский лишь через два года президентства понял, что Путин не допустит мира в Украине — The Financial Times
- На границах Украины до сих пор остаются примерно 80 тысяч российских военных, — The New York Times
- У человеческой глупости есть научное объяснение
- Александр Кочетков: О СССР и США
- Декларация Зеленского. Как Банковая хочет подобраться к членству в Евросоюзе и почему это не нравится Германии
17:44Апрель, 17 2019 2271

неделя
месяц