Денис Малихін: Скажу неприємну річ - на Сході вже давно "захищають" вас не ті герої 2014 - 2015 років

Денис Малихін: Скажу неприємну річ - на Сході вже давно "захищають" вас не ті герої 2014 - 2015 років

Тепер там заробітчани, яких, в свою чергу, захищає договорняк. І вас, до речі, теж. Не "бідні хлопчики". А барижна змова. Де жертва - ви

Скажу неприємну річ. Час, думаю, прийшов. Після мішків з речами та іншими "запчастинами" з - під Іловайську, що знайшли під Дніпром пару місяців тому, постійної "сухої статистиці" втрат, як сьогодні, думаю, ви (принаймні, більшість) готові це прийняти.

На Сході вже давно "захищають" вас не ті герої 2014 - початку 2015 років. Тепер там заробітчани, яких, в свою чергу, захищає договорняк. І вас, до речі, теж. Не "бідні хлопчики". А барижна змова. Де жертва - ви.

Ну, платиться за неї живими мішенями, пару - тройку чоловік на тиждень, хто їх там рахує (за яких ви молитесь). Поплакали, поховали і далі "опираємося", працюючи на унітаз.

Якби Мокшанія хотіла і почала хоча б так же інтенсивно, як в 2013 - 2014 році діяти, нам (залишкам добробатів) знов довелося би йти на допомогу (і, скорше, доведеться).

Не вірте брехливому "постулату", що армія "відродилася". Вам це налили у вуха, щоб ви змогли спокійніше прийняти геноцид добровольчого руху та реакцію в цілому. І ви цю пігулку з'їли. А підживлюють її ті, хто продалися за зарплатню, посади та відзнаки.

Я не кажу, що 100% там на заробітках, але, знов таки, критична маса - вона така. Бідні хлопчики такі бідні хлопчики. А нормальні сплять та бачать, як розірвати контракт. Агов, порохоботи! Я тут! А - ну, відкрийте свій унітаз та гавкніть щось "розумне".

 

Денис Малыхин

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Спикер Парламента Разумков ссорился с президентом Зеленским – ставили друг другу ультиматумы
- Министр МВД Арсен Аваков о "перлах" Суркова: "Не шумите, сударь. Украина живет вне зависимости представления о ней отставного шовиниста"
- Мужчина совершил самоподжог у Офиса президента
- Дмитрий Суворов: Идите на... со своим Порошенко!
- Президент Зеленский подтвердил, что встречался с Тигипко по поводу работы в правительстве
- Улыбки и шутки перестали продаваться. Президенту Зеленскому по-любому необходимо менять Кабмин
- В Минкульте наплевали на требование президента Зеленского, выписав себе заоблачные премии
- Уже с 1 марта: какие изменения ждут украинцев
- СМИ "на 99%" назвали сменщика премьера Гончарука
- Активы банка министра финансов Оксаны Маркаровой за год выросли на 1,2 млрд или на 66%
21:18Июнь, 28 2018 6512

► РЕЗОНАНС
недели
месяца