Дмитрий Шакин: Томос-тур триває, або генеральна репетиція передвиборчих "каруселей"

Дмитрий Шакин: Томос-тур триває, або генеральна репетиція передвиборчих "каруселей"

Відчуття огиди і безнадійності не полишає після побаченого і почутого. Країна приречена на самознищення...

Сьогодняшній візит "Томосоносця" вкотре довів, що влада остаточно втратила страх і вирішила перевершити досягнення "папєрєдніков" - таке використання адмінресурса для забезпечення масовок і завезення в робочий час "статистів" з майже всіх районів Черкащини, було можливо лише за часів Яника!

Лисянський, Драбівський, Канівський, Уманський, Жашківський, Тальнівський, Ватутінський - перелік районів, присутність яких особисто можу підтвердити. 
Близько 25 автобусів різних "калібрів" вдалося документально зафіксувати!
А скільки їх було насправді?...

Реакція людей була самою різною - переляк і небажання відповідати на запитання (звідки вони приїхали?), деякі водії автобусів і "туристи-пасажири" закривали свої обличчя - чи то від сорому, чи з рабського страху - якщо вони учасники "святої справи", то чому соромляться, або бояться наслідків?! 
Дехто поводився недоброзичливо і навіть агресивно, намагаючись перешкодити відеоз'йомці (мабуть перемерзли, або відчували себе "використаними"?).
Дивує дрімуча необізнаність людей, які не розуміють, що перебуваючі в громадському місті на публічному заході - вони автоматично дають згоду на їх фільмування! І ніяких дозволів журналістам питати не потрібно!


Але були і такі, що відверто розповідали, що вони "бюджетники" і їх просто за вказівкою керівництва примусили їхати, та ще й зобов'язали взяти відгул за свій рахунок!
Були і такі, що зітхали - "так, замість роботи, в робочий час...". 
Також був здивований участю викладачів ЧНУ, яких адміністрація вишу в робочий час направила послухати про Томос!
Цих людей можна зрозуміти - система побудована так, що працівники бюджетної сфери майже бесправні перед своїми "господарями"-роботодавцями. 
"Добре, що хоч безкоштовно нагодували", з радістю зазначили двоє чоловіків біля автобусів, з якими довелось поспілкуватись. А також погодились, що часи януковича повернулись в набагато збоченому вигляді...

Мимоволі виникає питання - якщо вже на етапі передвиборчої кампанії "однотурового" спостерігаємо таку вакханалію з "політичним-туризмом", то що ж буде під час виборів?!
Впевнений, що "каруселі" часів януковича - здадуться "дитячим лепетом" в порівнянні з бажанням існуючої влади залишитись біля корита! 
Чого тільки варта ганебна відповідь "головного гаранта боротьби з корупцією" на чітке запитання - коли він нарешті її розпочне?! 
http://vycherpno.ck.ua/u-cherkasah-prezident-nazvav-mists…/…

А принизливий обшук біля рамки-металошукача, де охоронці нишпорили по жіночим сумочкам?.. 
Добре, що хоч чоловіків не примушували знімати паски... 
https://provce.ck.ua/cherkashchany-posered-vulytsi-prokho…/…
Це ж як треба боятись власного народу, хоч і спеціально привезеного з використанням адмінресурсу?!

Під час війни у г-нокомандуючого немає більш важливих справ, аніж перевтілитись в образ "святого Томосоносця", та перезутись в повітрі з дияконського сану МП?! 
https://censor.net.ua/…/poroshenko_stal_diakonom_moskovskog…

В державі немає коштів на лікування поранених бійців, пристойні пенсії і зарплати? А скільки коштують вояжі "мальдівського святого" по країні - він не бажає доповісти?!

Відчуття огиди і безнадійності не полишає після побаченого і почутого. Країна з населенням, більшість якого складається з мовчазних і покірних холопів, згідних продати олігархам-феодалам свій голос за "гречку і видовища" - приречена на самознищення...

Поделитесь с друзьями:


- Ребята, может не стоит ехать на таких нервах? Этим своим криком вы не исправите бездействие предыдущих лет
- Почему недосып опасен для иммунитета человека
- Почему американцев называют «янки». ВИДЕО
- В Украине изменились условия покупок в интернет-магазинах
- Мысли к 30-летию Украины: почему мы все еще неполноценная страна
12:55Январь, 19 2019 1435

ТОП Новости 
неделя
месяц