ДО ТИХ, У КОГО ЗАКЛЕЄНИЙ РОТ, АЛЕ ВІЛЬНІ РУКИ

ДО ТИХ, У КОГО ЗАКЛЕЄНИЙ РОТ, АЛЕ ВІЛЬНІ РУКИ

Проголосуйте самі. Зможете 5 років жити без докорів сумління, як було після минулих однотурових виборів, які вилізли нам боком!

Державні службовці зараз поставлені у залежний, невільний стан і знаходяться на розтяжці. З одного боку, керівництво органів влади, державних і соціальних служб і установ вимагає від них проголосувати за кандидата від влади, а з іншого – вони хочуть проголосувати по совісті – за кандидата, якому вони готові довірити своє життя і життя своїх дітей та батьків у майбутні роки. 
Складність для цих людей полягає ще й у тому, що вони бачать зсередини усю гниль і брехню чинної влади, оборудки з розкрадання державних фінансів і незаконного призначення топ-чиновникам захмарних зарплат, але не можуть відверто висловитись про наболіле, в тому числі про нещадну експлуатацію ваших знань і зусиль. І момент голосування дає держслужбовцям можливість у таємному режимі промовити своє слово. Ваші згоди і запевнення керівництву, не обмежують ваших громадянських прав, оскільки ви представляє середній клас – такий слабкий в Україні за цього режиму. Ви освітчені і свідомі і повинні поступати так, як вважаєте потрібним. Ви вільні, ваш вибір не підлягає розголошенню, ніхто не має права залізти у вашу голову чи вимагати від вас звіту про голосування.
І ще. Не віддавайте своє слово на виборах махінаторам, які зможуть використати ваш бюлетень для фальсифікацій. Для цього проголосуйте самі. Будьте спокійні й певні. Зможете наступні 5 років жити без докорів сумління, як було після минулих однотурових виборів, які вилізли нам боком!

 

Володимир Лановий

Поделитесь с друзьями:


- В ближайшие дни Запад будет "нагибать" Зеленского и Шмыгаля по «Нефтегазу»: Андрусив озвучил сценарий
- Как правильно ездить на автомобиле в жаркую погоду
- Россия одним залпом потопила в Черном море весь флот Великобритании, - Александр Кочетков
- Замахиваются на олигархов — шишки у народа: власть отбирает у селян землю, у горожан — мясо и яйца
- Гиркин: «Деградация Донбасса — налицо. Это «черная» дыра, где сидят черти и пилят деньги бюджета РФ». Видео
- Эксперт назвала новые симптомы при заражении штаммом Дельта
- Придуман новый способ заряжать смартфоны. Как он работает
12:24Март, 30 2019 1040

Новости Украины и мира. Только важное на нашем Telegram-канале

неделя
месяц