ДО ТИХ, У КОГО ЗАКЛЕЄНИЙ РОТ, АЛЕ ВІЛЬНІ РУКИ

ДО ТИХ, У КОГО ЗАКЛЕЄНИЙ РОТ, АЛЕ ВІЛЬНІ РУКИ

Проголосуйте самі. Зможете 5 років жити без докорів сумління, як було після минулих однотурових виборів, які вилізли нам боком!


Державні службовці зараз поставлені у залежний, невільний стан і знаходяться на розтяжці. З одного боку, керівництво органів влади, державних і соціальних служб і установ вимагає від них проголосувати за кандидата від влади, а з іншого – вони хочуть проголосувати по совісті – за кандидата, якому вони готові довірити своє життя і життя своїх дітей та батьків у майбутні роки. 
Складність для цих людей полягає ще й у тому, що вони бачать зсередини усю гниль і брехню чинної влади, оборудки з розкрадання державних фінансів і незаконного призначення топ-чиновникам захмарних зарплат, але не можуть відверто висловитись про наболіле, в тому числі про нещадну експлуатацію ваших знань і зусиль. І момент голосування дає держслужбовцям можливість у таємному режимі промовити своє слово. Ваші згоди і запевнення керівництву, не обмежують ваших громадянських прав, оскільки ви представляє середній клас – такий слабкий в Україні за цього режиму. Ви освітчені і свідомі і повинні поступати так, як вважаєте потрібним. Ви вільні, ваш вибір не підлягає розголошенню, ніхто не має права залізти у вашу голову чи вимагати від вас звіту про голосування.
І ще. Не віддавайте своє слово на виборах махінаторам, які зможуть використати ваш бюлетень для фальсифікацій. Для цього проголосуйте самі. Будьте спокійні й певні. Зможете наступні 5 років жити без докорів сумління, як було після минулих однотурових виборів, які вилізли нам боком!

 

Володимир Лановий

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Почему у нас нет, и не будет своих Масков и Джобсов?
- Почему в Украине не состоялись реформы
- Доктор Комаровский честно о карантине, политиках, масках, медицине. Коронавирус - как уберечься. ВИДЕО
- Лукаш: обещанный конец эпохи бедности превратился в увлекательное путешествие в средневековье. Видео
- Давид Арахамия анонсировал возможный технический дефолт Украины сразу после инаугурации Джо Байдена
- Синеют лицо, губы, руки, начинается паника: как чувствует себя больной Covid-19 при снижении сатурации - врач
- В Украине 69 пропавших без вести бойцов ВСУ
- Зачем Ахметов вкладывает деньги в отпетых ушл@пков, чьи рожи на ТВ вызывают уже рвотный рефлекс. ВИДЕО
- Парад и яркая феерия маразма от «новых зеленых лиц»!
- Зеленский явно готовит досрочные выборы Рады
12:24Март, 30 2019 985

Подпишитесь на телеграм-канал Новости Украины без цензуры, чтобы получать ясную, понятную и быструю информацию по реально важным событиям в Украине

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца