Экс-комбат "Донбасса" Семен Семенченко: работа СБУ против меня «кипит», но «доказательства» сыпятся

Экс-комбат "Донбасса" Семен Семенченко: работа СБУ против меня «кипит», но «доказательства» сыпятся

Марионетки трусливо дергаются на ниточках

За решеткой моей камеры уже закончилась весна. А в первый день лета меня впервые допросили согласно врученному подозрению. До этого допрашивали только по «поручению» КГБ Беларуси (укр.).

Об этом рассказал в Фейсбуке бывшийкомбат и экс-нардеп Семен Семенченко.

Цікавили факти нібито передачі мною зброї білоруським патріотам. Всі вони теж заарештовані і сидять в камерах КДБ від Гродно до Мінська. І статті ті ж, що і у мене — «тероризм». Тільки мене звинувачують в тероризмі проти телеканалу кума Путіна 112, а білорусів — в підпалі будинків і авто карателів режиму Лукашенка.

Ви не забули ще, що ми — «солдати олігархів»? Так ось, звинувачення, що прозвучали і вийшли в перший день нашого арешту у сюжетах і ті, що записані в матеріалах справи і пред’явлені мені підозрі — діаметрально різні.

«Захоплення шахти в інтересах Коломойського» — в підозрі немає.

Звинувачення в «захопленні Центренерго» — також відсутні.

«Трун» на мітингах проти підтримки російських банків керівництвом НБУ — немає в матеріалах справи.

— «Закупівлі зброї в РФ» — немає і навіть «Мільйон від казахського бізнесмена» — також фейк.

У підозрі все, як і у білорусів — ст.260 (НЗФ) і ст. 258 (організація терористичного акту).

Все інше для легковірних українців …

Єдине обвинувачення, про яке можна дискутувати — звинувачення в створенні якогось «формування». Правда, не збройного і не воєнізованого.

Однак СБУ прекрасно відомо, що все що робилося в цьому напрямку ветеранською організацією батальйону «Донбас» за завданнями, які ставило головне управління розвідки МО України. Чому СБУ і ГУР МО не знайшли спільну мову?

Про те, як розвивалися події в перші дні до мого арешту, я розповідав на суді (https://gordonua.com/…/zvonil-sam-ermak-i-govoril-chto…)

Але реакція на даний факт у замовників нашої справи парадоксальна.

СБУ все 3 місяці опитує звичайних охоронців ветеранського охоронного підприємства. Виявляє слабких духом. І (під загрозою, що зараз мовляв висунемо тобі «підозру» по «НЗФ», «зброю» або «тероризм» і отримаєш 15 років) беруться стандартні «свідчення». У всіх однакові фрази і словесні звороти. «Я такий-то такий-то усвідомлюю, що працював не охоронцем, а був членом в «страшному НЗФ», Семенченко я не бачив, але «знаю, що він всім командував» з метою повалення конституційного ладу. Каюсь, Лихий попутав».

Задіяна вся мережа сексотів з чітким «поділом праці». Одні методично ллють бруд в фб, другі — не менше методично, обдзвонюють тих, у кого міцна совість, і пропонують «одуматися», «зізнатися» і «здати Семена поки не пізно». З’явилася навіть народна назва для сексотів — колишніх «побратимів» — «побратушки».

Маріонетки, боягузливо сіпаються на ниточках …

Робота «кипить». У суді це все звичайно розвалиться. Але про суд ніхто не думає. Картинка потрібна зараз. А там (як казав Сашко Білий) кого залякаємо, кого купимо, а кого і знищимо. І одиночні камери ізоляторів СБУ в Києві, та КДБ в Мінську підходять для цього якнайкраще.

Але дуже дивуються замовники нашої «справи», що зкурвити вдається не всіх. Не всіх вдається залякати або змусити зрадити і продати товаришів. Вони просто не розуміють …

Ми йшли на фронт в 14-му одними з перших, і що таке честь українського добровольця знаємо не з чуток. На фронті в перші місяці цього вчилися швидко. Та справа не лише в фронті. Зараз зі мною в моїй камері 2 на 5 м лежить книга «Листи політв’язнів», подарована Левком Лук’яненко мені незадовго до своєї смерті. На першій сторінці він написав «Семену. Хай люди цієї книжки будуть Вам за зразок».

Не боягузливі, пластилінові «побратушки», що прикривають шевроном гнилу совість. І не їх предки 40-50 років (що продали побратимів НКВД за сало і чоботи). Люди цієї книги і саме вони.

На сьогодні все.

Побачимося 22 червня о 13 годині на апеляційному судовому засіданні, вул Соломянська 2а.

Всім удачі і щастя. Слава Україні.


- Неожиданно: сколько украинцев хотят вернуться домой из-за границы
- Мы должны уничтожить достаточное количество врагов из РФ, чтобы они забыли к нам дорогу, - Виктор Трегубов
- 13 солдат РФ сбежали с оружием из Херсона в Крым
- Атака летучих "утюгов": как мы будем бороться с дронами-камикадзе
- Зеленский заявил, что Путину не удастся сохранить жизнь в случае, если тот отдаст приказ нанести ядерный удар
- Долбо@б Лукашенко запретил повышать цены
- Где ответный удар по еб@ной п#д@руси? ВС РФ впервые с 28 августа обстреляли ракетами Украину из Беларуси
13:42Июнь, 20 2021 1239

ТОП Новости 
неделя
месяц