Эта жирная п#@да - точно глава комитета "Соцполитики" или ее выгнали из СС за садизм?

Эта жирная п#@да - точно глава комитета "Соцполитики" или ее выгнали из СС за садизм?

Ну что? На карантин или все же под Раду?

 

 

...страна потихоньку готовится к локдауну.
Какие облегчения вам готовит власть - я просто глянул ленту новостей. Итак.
- Рада хоче дозволити чиновникам старшим за 65 років не виходити на пенсію.  - благородно. 
- Рада ухвалила закон, який дозволяє нардепам бути відсутніми на засіданнях. - давно пора.
- Абонплату введуть на всі комунальні послуги, крім електроенергії. Тарифи на опалення будуть перераховувати щомісяця. - молодцы!
А чтоб вы не имели возможности отказаться от этого сервиса "мышиного доения" - Третьякова готовит вам вишенку на тортике. Внимаем:
Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів від «Слуги народу» Галина Третьякова зареєструвала у Верховній Раді постанову, якою рекомендує парламенту ухвалити законопроект про зміни до законодавства щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг № 3613. Відповідна постанова розміщена на сайті Верховної Ради.
Найбільш цікаві пропозиції вносяться до Закону «Про виконавче провадження».
Так, в Законі «Про виконавче провадження» пропонується прирівняти боржників за житлово-комунальними послугами до боржників за аліментами. Зокрема, змінами передбачено, що за наявності заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг державний виконавець виносить постанови:
1) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України - до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
2) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами – до погашення заборгованості з житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
3) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, - до погашення заборгованості з оплати  житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
4) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі.
Ну что? На карантин или все же под ВР? Куды бечь?
P.S. Эта жирная п#зда - точно глава комитета "Соцполитики" или ее выгнали из Гестапо за патологическое человеконенавистничество?
 
Вячеслав Савченко

 

 


- Батько наш Ахметов, Порошенко - мати, за ДТЕК Рината будем воювати...
- Инфляция имени Зеленского — экономист
- Почему Байден должен рубиться с Путиным за наши интересы?
- Мифы о продляющих молодость диетах антистарения
- Каким будет карантин в Украине на новогодние праздники
- Наша власть пребывает в иллюзиях благодаря некоторым чиновникам и экспертам. А те годами кормятся с этого...
- Девять регионов Украины перешли в «желтую» зону: что запрещено
16:48Декабрь, 24 2020 4265

 

ТОП Новости 
неделя
месяц