Євген Шевченко: Дебальцевскій договірняк - ФІЛЬМ

Євген Шевченко: Дебальцевскій договірняк - ФІЛЬМ

Гірка та болюча правда... правда про те, як гинули українські солдати, коли власне командування їх зрадило, оббрехало та забуло


Гірка та болюча правда... правда про те, як гинули українські солдати, коли власне командування їх зрадило, оббрехало та забуло. І все це лише задля того, аби Петро Порошенко зміг розпочати свою криваву торгівлю з окупантами.

Нещодавно країна дізналася, як президент і його друзі протягом усієї війни грабували армію. У цьому фільмі я покажу, як президент і його генерали заради кривавих грошей відправляли нас на смерть.

Люди мають знати, як же так сталося, що в лютому 2015 року російська армія без бою та навіть без жодного пострілу захопила стратегічно важливе село Логвинове і утворила Дебальцевський котел. Тому я вирішив зняти документальний фільм-розслідування «Грані війни. Логвинове» і сьогодні публікую його другу серію - перша за посиланням: https://youtu.be/r_uvenTnsoY

На жаль, міністр оборони Степан Полторак та начальник генштабу Віктор Муженко так і не погодились дати інтерв`ю для фільму чи хоча би відповісти на мої запитання у письмовій формі. Також і головний військовий прокурор Анатолій Матіос відмовився пояснити, чому протягом чотирьох років саботується розслідування обставин трагедії і ніхто не шукає офіцерів, винних у злочинній халатності і державній зраді.

Але і без їх відповідей вдалося з'ясувати наступних десять фактів:

№1 - протягом того півроку, що Дебальцево перебувало під нашим контролем, ніхто не готував його до оборони.

№2 - безвідповідальне ставлення до захисту Вуглегірська призводить до того, що 29 січня 2015 року ворог швидко займає місто.

№3 - вранці 9 лютого 2015 року за наказом командуючого сектора "С" зі стратегічно важливого села Логвинове виводять абсолютно усі підрозділи, які тримали там оборону і вже за півгодини ворог без бою та без жодного пострілу захоплює населений пункт, перекриває трасу і утворює Дебальцевський котел.

№4 - контратакувальні дії організовані халатно і безграмотно: без розвідки, без артилерійської підготовки та без дієвої підтримки танками.

№5 - ані президент, ані генштаб не планували виведення нашого угруповання з Дебальцевського плацдарму - рішення приймалося групою ініціативних офіцерів в самому котлі, які вирішили вберегти бійців від повторення Іловайської трагедії.

№6 - після втрати Дебальцево від політичного та військового керівництва країни ми чули лише брехню про велику "перемогу", а більшості командирів включно із комбригом 128-ї бригади ЗСУ, які були свідками злочину, позатикали роти державними нагородами, званнями та посадами.

№7 - вже за півтори місяці після начебто зруйнованого залізничного вузла та шляхів сполучення була розпочата масштабна торгівля з окупованими територіями, яка щорічно приносила Порошенку та іншим олігархам щонайменьше 500млн.$ кривавих грошей.

№8 - Комітет ВРУ з питань національної безпеки та оборони відмовився створювати тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин Дебальцевської трагедії.

№9 - головний військовий прокурор Анатолій Матіос чотири роки поспіль саботує розслідування справжніх причин поразки у Дебальцево і не шукає винних у трагедії офіцерів.

№10 - посадові особи збройних сил України та військової прокуратури відмовилися від будь-яких коментарів та усіляко перешкоджали нашому розслідуванню.

Маю надію, що після зміни політичного керівництва країни і Порошенко, і генерали, що виконували його злочинні накази понесуть покарання за смерть сотень наших побратимів. Бо такі речі не можливо пробачити. І тим паче неможливо забути...

Поділіться цим відео - допоможіть донести до людей правду, адже жоден телеканал не погодився випустити наш фільм в ефір.

Присвята моєму вірному другові Андрію Реуті Andriy Dobruy, позивний «Медок», та усім воїнам, що полегли в боях за нашу землю...

Подяка за участь у зйомках фільму моїй команді та усім причетним, Юрий Панин (Iurii Panin)PIN Production та Сергей Борисенко (Sergey Borisenko).

P.S.: посилання на YouTube https://youtu.be/vOZX7OeOdRY

 
Евгений Шевченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Система е-декларирования в Украине будет работать вопреки решению КС, пообещал Зеленский на СНБО
- Особый статус до 2050 года. "ДНР/ЛНР" предложили свой план возвращения в Украину. Кравчук пообещал ответить
- Беларусь заявила о закрытии границ. Кто все-таки сможет въехать
- «Что ещё должно произойти, чтоб украинцы вышли на улицы и остановили этот п…ц?» — нардеп Гео Лерос
- Решение КСУ: Разумков анонсировал реакцию Рады
- 100% ЗЕ-договорняк, иначе эти черти в мантиях уже бы в Мухоср@нске или в Г@вногонске заседания проводили
- Прощай, цивилизованный мир! Привет, Северная Корея!
- Пещерный национализм не принес ничего хорошего. И не принесет...
- Слуга олигархов. У Запада, конечно, уже нет иллюзий по поводу того с каким мелким актеришкой они имеют дело
- Это основание для приостановления безвиза
18:22Март, 10 2019 2417

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца