Про що взагалі розмовляти з кривавим шакалом?

Про що взагалі розмовляти з кривавим шакалом?

Про що взагалі можно розмовляти із потворою, яка ось вже п’ять років разом зі своїми друзями грабує країну?


Вчорашню поведінку Зеленського хтось вважає хамською. Люди добрі, схаменіться! Про що взагалі можно розмовляти із потворою, яка ось вже п’ять років разом зі своїми друзями грабує країну? Ви не знаєте про «Роттердам+», про «Коля-хороший парень», про «Укроборонпром»? Про що, в такому разі, ви ще не знаєте, якщо досі вважаєте Порошенка порядною людиною, яка гідна бути президентом нашої країни?..

Про що і, головне, як можно розмовляти із шакалом, руки якого по лікоть у крові? Чи ви не знаєте про Іловайськ? Не знаєте про те, що вже 23 серпня 2014 року Президенту доповіли про початок наступу регулярної армії РФ, але протягом п`яти днів, доки тривало оточення наших військ, Головнокомандуючий Петро Порошенко абсолютно нічого не зробив. Хіба що парад провів. Чи ви не знаєте, як і заради чого здавалося Дебальцеве? То подивіться документальний фільм «Грані війни» - там наведені факти, які неможливо спростувати: https://youtu.be/r_uvenTnsoY

І подумайте, чому на п’ятому році війни прокуратура не скеровує ці кримінальні справи до суду? Тому що тоді уся країна дізнається про жахливі злочини, які були скоєні вищим військовим та політичним керівництвом нашої держави.

Тому особисто я вважаю, що із цією гидотою розмовляти взагалі немає про що. Єдине, на що воно заслуговує зараз - це порядковий номер, тюремна роба та койко-місце у колонії суворого режиму.

Щодо Зеленського. Не захоплюйтесь ним аж занадто, аби потім не розчаровуватися. Цілком ймовірно, що його близькі стосунки із олігархами дадуться нам взнаки. Якщо, звісно, не станеться дива і Владимир Зеленский не пересадить усіх їх разом із Порошенком в одну камеру.

Питання в іншому. Наразі багато українців, в тому числі і я, віддадуть свій голос за Зеленського саме для того, аби у мирний і демократичний спосіб позбавити влади Порошенка.

Тому для мене наразі вибір такий: очевидне зло, абсолютна безкарність, кругова порука, тотальна корупція та свавілля влади або кіт в мішку. Я обираю другий варіант. І плекаю певні надії на краще. Ось таки мої думки.

Евгений Шевченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Сцена Майдана: "єдність заклятих друзів"! ВИДЕО
- Кто еще любит м#д@ка Трампа? — Project Syndicate
- 8 тысяч и списание долгов. Рада приняла законы о поддержке бизнеса в локдаун. Как они будут работать
- Трупный рейтинг Зеленского - ВИДЕО
- Новые платежки и быстрое отключение должников. Рада приняла закон о коммунальной революции. В чем суть?
- Как ЗеЛюди в ЗеСк@тов превратились. ВИДЕО
- У війні за збереження крісла Ситнику потрібна не правда, а хайп
- Почему Зеленский и его Слуги смогли всех обмануть?
- 75 миллионов гривен для Гройсмана. Что известно о деле по взятке экс-премьеру от застройщика Микитася
- СБУ выдала России очередного добровольца, воевавшего за Украину, — Станислав Речинский
12:14Апрель, 12 2019 2009

Подпишитесь на телеграм-канал Новости Украины без цензуры, чтобы получать ясную, понятную и быструю информацию по реально важным событиям в Украине

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца