ГЕРОЇВ НА СВОБОДУ! Щодо Анатолія Виногродського / Гал/ та Леоніда Литвиненко /Бек/  суд обрав запобіжний захід не пов"язаний з обмеженнями волі !

ГЕРОЇВ НА СВОБОДУ! Щодо Анатолія Виногродського / Гал/ та Леоніда Литвиненко /Бек/ суд обрав запобіжний захід не пов"язаний з обмеженнями волі !

Наразі,це ще одна маленька перемога, крок у боротьбі

Знамянський міськрайонний суд Кіровоградськой області в результаті довготривалого перегляду протягом більш ніж шости годин нарешті обрав запобіжний захід відносно Анатолія Виногродського / Гал/ та Леоніда Литвиненко /Бек/. 
Запобіжний захід не пов’язаний з будь яким обмеженням волі... а саме, суд відпустив їх на особисту поруку Народних депутатів України - Семена Семенченко та Павла Костенко!

В судовій залі були присутні люди, які підтримували хлопців. Усім бажаючім потрапити до зали суду не вистачило місць. Люди відверто обурювались діями прокурора і поведінкою потерпілого.

Знадобилося 8 місяців!!! судових розглядів, щоб ця ухвала таки була зачитана сьогодні у залі суду.
Звісно, як завжди прокурор намагався довести наміри хлопців переховуватись від суду, впливати на свідків та потерпілих, здійснити інше кримінальне правопорушення...., але його доводи так і не стали більш переконливими за весь цей час....
Присутній в судовій залі потерпілий взагалі поводився як школяр. Майже весь процес він просидів спиною до присутніх, не знімаючи бейсболки. І тільки після зауваження, яке було підтримано суддівською колегією, він, наче слухняна дитина, розвернувся до присутніх обличчям. 
Наразі,це ще одна маленька перемога, крок у боротьбі. Кажуть, що неможливо здолати тих, хто не здається, а здаватися ми наміру не маємо.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Президент конечно может и дальше плевать на общественные запросы тех, кто и привел его во власть. Но, вот, если общество плюнет в гаранта…
- Друг Ринат. Почему президент Зеленский сближается с Ахметовым и что это меняет в украинской политике
- Зеленскому некем менять клоунов в цирке Гончарука
- Как действует коронавирус на человека
- В Офисе президента Зеленский провел совещание по поводу отставки премьера Гончарука, а потом поехал говорить с олигархом Коломойским - источник
- Война между Турцией и Россией де-факто началась
- Хитровыструганный Володя Зеленский: Гончарук продаст страну, а Тигипко «заметёт следы". ВИДЕО
- Вице-премьер у Януковича, главный бизнес-партнер Порошенко, легионер Франции. Чем известен Сергей Тигипко, которого сватают в украинские премьеры
- Ну что... каких вам еще Зеленских не хватает?)
- Коронавирус. Угроза человечеству или страшилка
21:16Июль, 30 2018 1012

► РЕЗОНАНС
недели
месяца