Гидко, ПОП.... Дуже гидко!

Гидко, ПОП.... Дуже гидко!

Денісова звернулася до українців з проханням допомогти.... грошима(!!) на квитки для родичів бранців-моряків! То яких "зусиль" доклав ПОП? 


От мені цікаво, як ПОП збирається повертати полоненних моряків? Чим він керується, коли говорить про такі речі? Звісно, вірити ПОПу, вже ніхто не вірить. Але ж воно грає на почуттях. На почуттях близьких і рідних тих моряків, на почуттях всіх небайдужих. "Я ДОКЛАДУ УСІХ ЗУССИЛЬ, ЩОБ ВИЗВОЛИТИ БРАНЦІВ КРЕМЛЯ....". Це його цитата. А тепер родзинка - Денісова звернулася до українців з проханням допомогти.... грошима(!!) на квитки для родичів полонених моряків! Це ж яких "зуссиль" доклав ПОП? Це що? Це як?... Ми зберемо гроші. Ми допоможемо родичам відвідати наших побратимів, яких ув'язнив Кремль. Як і в 14-15 роках ми збирали кошти для добровольців і армії, в той час як ПОП наживався на війні. Ми зберемо гроші, як робимо це щоб допомогти біженцям і переселенцям з Донбасу. Ми допоможемо, як допомогаємо тим, хто потребує лікування за кордоном. Смс-ками, волонтерами, небайдужими людьми.... Тому що це дійсно біда і вона нам болить. На відміну від цього гнилого, жадібного, брехливого і цинічного виродка, який на чужому горі, на чужій біді звик лише наживаться. Гидко, ПОП.... Дуже гидко!

 

Кот Обормот

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Полное видео жуткой аварии на Майдане, где погибли двое, а еще несколько - получили телесные повреждения
- ЗЕ против КС: Украина сползает в глубокий кризис — DW
- Анатолий Шарий: Мы что, отщепенцы и уроды, которые постоянно выпрашивают у Евросоюза безвиз? ВИДЕО
- Без украинизации, но с амнистией. В "ДНР/ЛНР" назвали семь законов Украины для реинтеграции Донбасса
- Весь вой соросят - не о борьбе с коррупцией, а о внешнем управлении
- Украинская реальность - какое-то нереальное зазеркалье
- Украине предложили отказаться от добычи угля
- Угроза отмены безвиза снята – глава МИД Украины
- Волшебный пендаль от западных "смотрящих"? Или по какой-то другой загадочной причине Зеленский вдруг пошел по пути узурпации власти
- Трое убитых за два дня. Почему перемирие на Донбассе начало срываться сразу после выборов в Украине
21:35Апрель, 09 2019 2329

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца