Гладковський(Свинарчук) 15 разів відмовив компанії, яка озброює НАТО, у будівництві патронного заводу

Гладковський(Свинарчук) 15 разів відмовив компанії, яка озброює НАТО, у будівництві патронного заводу

Чому так сталось? Схоже, через певні політичні домовленості очільників держави з країною-агресором


Президент Петро Порошенко та його бізнес-партнер та перший екс-заступник голови РНБО Олег Гладковський (Свинарчук) відмовили всесвітньовідомій компанії в будівництві партронного заводу на території України. Чому так сталось? Схоже, через певні політичні домовленості очільників держави з країною-агресором.

За час війни на Донбасі українські бійці неодноразово зіштовхувались з серйозними проблемами у вигляді нестачі сучасного озброєння, техніки та, навіть, амуніції і патронів. Здебільшого цим забезпечували військових волонтери.

Цікаво, що відомий світовий бренд з виготовлення партронів Stiletto пропонував українській владі побудувати на території держави завод з виробницта боєприпасів, в тому числі для вітчизняних бійців. Це б створило і додаткові робочі місця, і допомогло б побороти дефіцит патронів на фронті.

Втім компанія Stiletto отримала відмову від Адміністрації президента Порошенка та Кабінету міністрів і не 1 раз, а 15! 15 разів компанія, яка озброєю війська НАТО,  отримала відмову від української влади на вигідну, в першу чергу, для нашої держави пропозицію.

Людина, яка йде на вибори з програмою "Армія! Віра! Мова!" вкотре довела, що готова допомагати армії, лиш зрідка заїжджаючи на фронт для піар-акцій.

У Stiletto впевнені: будівництво патронного заводу в Україні блокує Росія і робиться це руками Адміністрації президента, зокрема, першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського, більш відомого під своїм справжнім прізвищем – Свинарчук. Про це сказав представник Stiletto у коментарі Валентину Бушинському в Gazeta.ua.

Як бачимо Олег Гладковський (Свинарчук), друг і бізнес-партнер Петра Порошенка, виявився найбільшим союзником Росії у війні з Україною, і саме з подачі та дозволу президента блокував усі можливості для розвитку армії та вітчизняного військово-промислового комплексу.

Петро Порошенко всі 5 років свого президентства годував армію лиш крихтами з обронного бюджету і гальмував її розвиток усіма можливими способами, спіпрацюючи при цьому з Кремлем. В цей час Гладковські (Свинарчуки) набивали свої кишені і кишені Гаранта мільйонами, прокручуючи злочинні схеми з розкрадання "оборонки".

джерело

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Сказка об успешной и процветающей Украине, в которой за коррупцию посадили в тюрьму четырех олигархов...
- Народ Украины объявил Зеленскому “ЛОКДАУН”. ВИДЕО
- Геноцид! В Украине смертность вдвое выше рождаемости
- Что о 2021 годе думает ТОП-3 самых богатых людей планеты
- Не платить за газ - как не «попасть»! - Землянский. ВИДЕО
- Украина уверенно движется к дефолту - Виктор Суслов
- В ПЦУ объявили купание в ледяной воде на Крещение "не украинской традицией", которая не "смывает грехи"
- Названа стоимость лечения госпитализированных с COVID
- Нищим бросили обглоданную кость: ситуация с тарифами — это дешевое шоу от позорной ЗЕ-власти, - Павловский
- "Пам'ятай усяк заср@нець, тут господар - американець"
06:35Апрель, 30 2019 5542

неделя
месяц