Гримм Пэйн: Декілька висловлювань командира роти "ТОРНАДО" Руслана Оніщенка у 2015 році. Зараз ви матимете змогу порівняти, чи правий він був...

Гримм Пэйн: Декілька висловлювань командира роти "ТОРНАДО" Руслана Оніщенка у 2015 році. Зараз ви матимете змогу порівняти, чи правий він був...


Хочу привести вам декілька висловлювань командира роти "ТОРНАДО" Р. Оніщенка. Про це він казав починаючи з 2015 року, коли разом зі своїми бійцями вирішили дати бій цій злочинній владі, відкривши людям очі і донести до них правду. І зараз ви матимете змогу порівняти, чи правий він був...
ПРО ПОРОШЕНКО І ВЛАДУ:

"Ця влада злочинна! Вони прийшли на крові, вони знищили кращих людей, влаштувавши їм котли, вона торгує з ворогом, в той час, коли ми намагаємося відстояти нашу незалежність, наші землі. Жадоба і ненаситність Порошенка не має меж. Він не зупиниться ні перед чим. Люди для нього "сміття", біоматеріал, розмінна монета. Він і його оточення планомірно і цинічно знищують народ України, змушують виїзджати людей у пошуках кращої долі. Вони рвуть країну, продаючи наші ліси, наші ресурси, обдурюючи людей і дурячи світову спільноту..."

ПРО СИЛОВІ СТРУКТУРИ:

" В Україні нема силових структур! МВС, Генеральна і військова прокуратура, СБУ, САП, НАБУ - це лише кишенькові армії Порошенка. Це ручні пси, які за наказом своїх очільників - Луценко, Авакова, Грицака, Матіоса - готові розірвати кожного, хто осмілиться сказати правду. Вони тисячами саджають добровольців, фізично знищують активістів і тих, хто відкрито виступає проти влади. В той самий час, жодного злочину не розкрито. Ніхто так і не був покараний за збитий ІЛ-76 з нашими десантниками, за Іловайськ, за спалені склади боєприпасів, за вибухи "Молотів". Ніхто не покараний за Майдан. Розслідування по вбивствам Сармата, Окуєвой, Ноздровської просто спущенні на гальмах. В той самий час, поліція, Нацгвардія озброюються і екіпіруються за наши з вами кошти і вони готові по команді "ФАС" придушити будь-яке незадоволення. Вони вже відкрито ставлять ветеранів на коліна, травлять людей газом, розбивають голови кийками. Всі ці органи створенні і "реформовані" лише з однією ціллю - використати їх проти людей. І влада безсумнівно використає їх, аби втриматись і надалі при владі. ...."

ПРО СУСПІЛЬСТВО:

" Суспільство залякане. Люди не розуміють, що відбувається. Їх дурять скрізь і усюди. З екранів телевізорів, в держустановах, з бордів, на прийомах і зустрічах. Люди стали байдужими і черствими. Вони отупіли і не бажають думати своїми головами. Скрізь байдужість і недалекість. Вони не хочуть помічати очевидні речі. Вони мовчки ковтають, коли їх близьких кидають за грати. Вони мовчки втирають соплі, коли їх б'ють і розгоняють як скот. Вони терпляче несуть останні копійки, оплачуючи непосильні тарифи. Хіба це суспільство? Хіба це народ? Чи можна вважати народом тих, хто погоджується на рабське існування? Яких лідерів їм потрібно? Невже потрібен хтось, щоб Людина захотіла заявити про свої права? Чи може це святе право Людини? ТО чому всі мовчать? Чому погоджуються? Може тому, що Людей нема, а залишились безправні холопи? І якщо вони мовчать, то це значить, що вони з цим згодні...."

ПРО ЗМІ:

" Брехлива, продажна, цинічна і безпринципна лавочка, без профессійної гідності, честі і совісті. Ті, хто покликані нести людям правду, самі стали рупором брехні..."

І от тепер скажіть, чи є тут хоч слово, яке б не відповідало дійсності? А Оніщенко казав про це давно, попереджуючи людей про небезпеку. І що викликає захоплення - він ні на мить не зрадив своїм словам, не зрадив своїй позиції, не прогнувся, не здувся. Він, зі своїми бійцями і далі веде боротьбу, несучи людям правду. Справжні патріоти, незламні воїни і безстрашні серця. ТОРНАДО СИЛА І СИЛА ЇХ В ПРАВДІ! 
Дуже сподіваюсь, що ці слова проростуть в свідомості українців, пробуджуючи в них ЛЮДИНУ!

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Сказка об успешной и процветающей Украине, в которой за коррупцию посадили в тюрьму четырех олигархов...
- Народ Украины объявил Зеленскому “ЛОКДАУН”. ВИДЕО
- Геноцид! В Украине смертность вдвое выше рождаемости
- Что о 2021 годе думает ТОП-3 самых богатых людей планеты
- Не платить за газ - как не «попасть»! - Землянский. ВИДЕО
- Украина уверенно движется к дефолту - Виктор Суслов
- В ПЦУ объявили купание в ледяной воде на Крещение "не украинской традицией", которая не "смывает грехи"
- Названа стоимость лечения госпитализированных с COVID
- Нищим бросили обглоданную кость: ситуация с тарифами — это дешевое шоу от позорной ЗЕ-власти, - Павловский
- "Пам'ятай усяк заср@нець, тут господар - американець"
21:44Февраль, 10 2019 1705

неделя
месяц