Гримм Пэйн: Хіба це зрада - казати ПРАВДУ? Тож не треба нас брати на "слабо", на понт

Гримм Пэйн: Хіба це зрада - казати ПРАВДУ? Тож не треба нас брати на "слабо", на понт

НЕ ПІШЛИ Б ВИ НАХ@Й, РЕФОРМАТОРИ БІСОВІ! Де? Покажіть мені де воно - покращення? В платіжках? На дорогах? В безпеці? В судах?


"Всі ті, хто розганяє зраду і кричить, що в Україні все погано - ті є ворогами України." Ось таке заявила Климпуш-Цинцадзе (сподіваюсь,написав правильно.якщо ні- прошу вибачити). Як же остогидло чути цю дурню, особливо від політиків. Таке відчуття, ніби це говорять якісь дітлахи, на кшталт - хто останній, той какулька! Ці барбоси  п'ять років планомірно знищували країну, бездарно і сцикливо здали Крим, "підпалили" Донбасс, зганяли під ворожий обстріл наших хлопців, в той час як самі ж торгували з оккупантами. Вони знищили майже 50% запасів наших бойвих складів. Вони засадили до в'язниць тисячі добровольців. Вони разграбували все, що тільки можна. Прокручують всілякі схеми, по типу "Роттердам +", підіймають тарифи, заганяючи населення в борги. Вони за п'ять років не знайшли і не покарали вбивць Майдану. Вони повернули всі гроші оточеню Януковича. В Раді відкрито і вільно ходять ті, хто б мав давно сидіти за гратами. Вони занурили країну в казан з коррупцією - ЖОДНИЙ хабарник не сидить, ЖОДНОГО провадження по збагаченню, ЖОДНОЇ справи в суді. Вони жиріють і підвищують свої статки, віджимають все, що їм подобається, купляють нерухомість за кордоном, ллють нам у вуха відверту брехню, а зрадник... ТИ! Ти, хто наважився сказати цим покидькам - АГОВ! А ЧИ НЕ ПІШЛИ Б ВИ НАХ@УЙ, РЕФОРМАТОРИ БІСОВІ! Де? Покажіть мені де воно - покращення? В платіжках? На дорогах? На якості обслуговування? В безпеці? В судах? Чи може ми почали повертати наші землі? Чи може в нас стала освіта краще і медицина? Чому я повинен хлопати цьому безвізу, якщо я не можу ним скористатись? Просто, щоб з'їздити випити кави у Відні! Тому що грошей, які я заробляю В УКРАЇНІ ледь вистачає щоб оплатити ваші тарифи. Який сенс кричати про сильну армію, якщо армія тримається лише на звитязі хлопців, а наше командування засадило їх в окопи, звідки ЩОДЕННО все одно хтось, та й гине, а самі сидять там у Мінську і про щось там носиками труться з ворогом?! Про яку зраду ви кажете, покидьки? Хіба це зрада - казати ПРАВДУ? Хіба це зрада, коли виникає бажання погнати поганою мітлою тих, хто довів українців до зубожіння? Ні! Це не зрада! Це свідома громадянська позиція - врятувати країну від нелюді, яка знищує державу і проводить геноцид українців. Це обов'язок кожного патріота, який любить Україну - не допустити до влади ще раз цих покидьків і покарати їх за всі їхні злочини. І саме ви, пані Климпуш-Цинцадзе і ваш босс Порошенко і вся ваша свора є справжніми зрадниками українського народу і національних інтересів! Тож не треба нас брати на "слабо", на понт. Я КАЗАВ, КАЖУ І БУДУ КАЗАТИ: ПОП І ЦЯ ВЛАДА - ЗЛОЧИНЦІ І ЗРАДНИКИ, ЯКІ МАЮТЬ БУТИ ПОКАРАНІ!

Гримм Пэйн

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Задача любого президента Украины в XXI веке - отменить крепостное право! Почему президенты Украины не могут заслужить любви народа?
- ЗЕ-власть не чувствует ответственности перед народом за прошлые вклады. Украинцам остается наблюдать, как в Америке раздают $$$
- Африканское: история про танзанийского Слуги народа, который сделал из сырьевого придатка успешную страну
- Коммунисты хоть строили будущее, а эти строят прошлое
- Это государство твой враг №1, оно заберет всё!
- З якого переляку російська стала мовою нацменшин?!
- МОЗ: как избежать самоизоляции после путешествий
- Почему поставки газа из РФ не помогут его удешевить
- Как ОПЗЖ подняла тарифы и «героически» возглавила борьбу с «тарифным геноцидом» — Юрий Романенко
- Группа Левочкина-Бойко-Фирташа «на крючке» у Москвы из-за финансирования «Нацкорпуса» и дружбы с ОП
01:45Февраль, 22 2019 2226

неделя
месяц