Гримм Пэйн: ПОПу НЕ ВІРЯТЬ, ЙОГО НЕНАВИДЯТЬ, З НЬОГО ГЛУЗУЮТЬ, ЙОГО ВИСМІЮЮТЬ, ЙОГО ПОСИЛАЮТЬ НАХ@УЙ, ПАЛЯТЬ ЙОГО МАГАЗИНИ!

Гримм Пэйн: ПОПу НЕ ВІРЯТЬ, ЙОГО НЕНАВИДЯТЬ, З НЬОГО ГЛУЗУЮТЬ, ЙОГО ВИСМІЮЮТЬ, ЙОГО ПОСИЛАЮТЬ НАХ@УЙ, ПАЛЯТЬ ЙОГО МАГАЗИНИ!

Розумію, що ані ПОП, ані його політтехнологи цього не читатимуть, та все ж напишу. Мене просто дивує та недалекоглядність і не вміння прогнозувати очевидні речі. Я розумію, що маючи в арсеналі необмежений адмінрессурс, маючи "кишенькові" ЗМІ, силові структури, суди - ПОП і його штаб використають все це, аби втриматись при владі. Але ж вони повинні розуміти, що за цими виборами будуть спостерігати міжнародні спостерігачі. Вони повинні усвідомлювати і РЕАЛЬНО оцінювати свої шанси. І от я хотів би запитати у політтехнологів і у ПОПа особисто - на що ви сподіваєтесь? На кого розраховані ваші "рейтинги"? Кого ви намагаєтесь надурити? Людей? Ви справді вважаєте, що люди повірять у ваші дуті рейтинги, а не своїм гаманцям і холодильникам? Ви ж самі повинні розуміти і бачити те, що ПОПу НЕ ВІРЯТЬ, ЙОГО НЕНАВИДЯТЬ, З НЬОГО ГЛУЗУЮТЬ, ЙОГО ВИСМІЮЮТЬ, ЙОГО ВІДКРИТО ПОСИЛАЮТЬ НАХ@УЙ, ПАЛЯТЬ ЙОГО МАГАЗИНИ! Про який рейтинг ви кажете??? Чи може ви розраховуєте на те, що сфальсифікувавши вибори, використавши продажних членів ЦВК ви "намалюєте" собі перемогу і будете видавати це за "чесні" вибори? ЯК? Як ви це плануєте зробити, знаючи про те, що люди ПРОТИ ПОРОШЕНКО?! Ви усвідомлюєте, що тим самим ви спровокуєте народні повстання? Люди не потерплять такого відкритого і цинічного плюндрування їх прав і їх вибору. Чи ви сподіваєтесь на те, що зможете сховатися за спини поліцейських і нацгвардії? Так вже був один такий. І чим це скінчилось? Тож я б хотів попередити вас, політтехнологи зі штабу ПОПа - не доводьте людей. Просто подумайте своїми "розумними" головами, до чого все це може призвести. Не розпалюйте вогнище під пороховою діжкою. Усвідомте і зізнайтесь собі, що ПОП - політичний труп! Він ганьба і вбивця українського народу. Його місце на історичному смітнику, як політтчного діяча і у в'язниці, як злочинця. Не впрягайтесь в його злочинні схеми, не дуріть народ. І ПОКИ є час і можливість, тікайте від цього лайна. Вам не вдасться видати очевидне чорне за білосніжне біле. Але ваші спроби і намагання можуть призвести лише до одного - до массових протестів і сутичок. І саме ви це зараз провокуєте. Це черговий злочин, який ви робите СВІДОМО. Тож поки не пізно - зупиніться. ГЕТЬ ПОПа! УКРАЇНА - БЕЗ ПОРОШЕНКО!

 

Гримм Пэйн

Поделитесь с друзьями:


- Врач: причины постковидной эпидемии "черной плесени" в Индии
- Неизвестные факты о «Карпатии» — судне, спасавшем пассажиров «Титаника». Доблесть команды «Карпатии»
- Как вычислить изменщицу? ВИДЕО
- В СБУ отказались расследовать продажу компанией Зеленского сериала "Папик" в Россию в обход санкций
- Как поступать в украинские вузы жителям Донбасса и Крыма
- Минздрав обновил список карантинных зон в Украине
- На Донбассе задержан разведчик сепаратистов – СБУ
- Отели в Турции не отказывваются от all inclusive
- "Я, больше не я": люди с шизофренией рассказали, как и в какой момент поняли, что у них начала "подтекать крыша"
- 9 мая остается в Украине главным народным праздником
23:14Февраль, 16 2019 4083

неделя
месяц