Гримм Пэйн: Відчуйте всю глибину НФ-маразму!

Гримм Пэйн: Відчуйте всю глибину НФ-маразму!

Турчинов- приморожений викормиш лихих дев'яностих заявив, що і Яценюк, і Порошенко втратили рейтинги тому, що - увага! - ВОНИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ТИМ, ЩО БОРОНИЛИ УКРАЇНУ!


свій з'їзд провів Народний Фронт. Яценюк офіційно оголосив, що зосередить увагу на виборах до ВР, а в президенти не йтиме. Ну, хоч за це красно дякуємо. Але головне не це. Головна фішка вечора, вона ж - дно дня і хіт сезону пролунав від кривавого пастора, від людини, яка фактично здала Крим, яка привела в Україну війну і яка по сумісництву є Гооловою Ради Безпеки України - пан Турчинов. Так ось цей приморожений викормиш лихих дев'яностих заявив, що і Яценюк, і Порошенко в тому числі, втратили на початок президентської гонки рейтинги тому, що - увага! - ВОНИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ТИМ, ЩО БОРОНИЛИ УКРАЇНУ! Чи відчуваєте всю глибину цього маразму? Напевно не до кінця. Тому я зараз поясню в чому глупство і чому саме такі рейтинги. Візьміть для прикладу де Голя, чи Че Гевару, Черчиля, д'Арк, або із новітніх - Дудаєва. Всі ці люди, як і багато інших людей, які очолювали людей в боротьбі за назележність, боролись з оккупантами і звільняли свої землі, вони незмінно ставали героями своїх країн! Люди славили їх за життя і пам'ятають їх після смерті! Тож поясніть мені - ЯК? ЯК, В БІСА МОЖНА ВТРАТИТИ РЕЙТИНГИ, ЯКЩО ТИ БОРОНИШ СВОЮ ЗЕМЛЮ???!!! Це нонсенс! Але в тому, що сказав Турчинов є дещо, що привертає увагу. Саме низький рейтинг вказує на те, що ані ПОП, ані його оточення, ані сам Турчинов не зробити нічого задля визволення та повернення земель України! НІЧОГО!!! Бігати по міжнародним трибунам з паспортами россіян, в той час як весь світ і так знає, що саме РФ напала на Україну, оце досягнення? Вести торгівлю, тримати там свій бізнес, займатись контрабандою, мутить схеми Роттердам+ - оце оборона?! Влаштовувати штучно котли і зганяти туди добробати, саджати ветеранів у в'язниці, нищити склади з боєприпасами - оце називається "боронили Україну"?! Чи може вони були зайняті будівництвом патронного заводу?! Все це не могло залишатися непоміченим. І люди це помітили. І як би ПОП і його лизоблюди не кричали "Армія - заслуга Петра", справжня ситуація саме така - ПОП і його команда не боронили нашу землю, а навпаки, привели в Україну війну, наживалися на ній, підривали нашу обороноздатність, знищували наших захисників. І скільки б вони не били себе в груди, скільки б рубах на собі не порвали, але люди все бачать. І якщо героїв дійсно шанують, то таких "говнокомандуючих" люди завжди готові викинути на смітник історії, де їм саме місце, з відповідними рейтингами. Тож пане Турчинов, даремно ви пов'язали ці два поняття в темі, за яку вас не рейтингами, а свинцем нагороджувати необхідно!

 

Гримм Пэйн

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Зеленский "срывает пломбы"! - Михаил Чаплыга. ВИДЕО
- Мэр Киева Кличко: Тарифы на тепло и горячую воду в столице не вырастут до конца отопительного сезона
- Снижение тарифов от ЗЕ – брехня. Что делать? ВИДЕО
- "Противостоять белому превосходству". Главные цитаты инаугурационной речи 46-го президента США Джо Байдена
- Люди уже давно поняли, что сбрехал: Зеленский признал, что цена газа упадет не для всех и будет выше 6,99 грн.
- Выходит, когда нам говорили, что западная вакцина прошла все испытания - то просто врали? Так выходит, со-слов министра?
- Проблема мовной инквизиции создана абсолютно искусственно и навязана обществу. Как в свое время Порошенко навязывал свой Томос
- Есть ли у Украины шанс в 2021-м не лечь под Россию
- О борьбе Киева за счастье белорусского народа
- Инаугурации 46-го президента США. Как это было. ВИДЕО
10:40Февраль, 03 2019 1897

неделя
месяц