Попереду десятиліття рабства та  окупації! Сорос вже приступив до останнього акту української трагедії!

Попереду десятиліття рабства та окупації! Сорос вже приступив до останнього акту української трагедії!

Поки українців спритно розгорнули в бік конфлікту з Росією, Сорос непомітно пройшов всі стадії приватизації країни


Поки українців спритно розгорнули в бік конфлікту з Росією, Сорос непомітно пройшов всі стадії приватизації країни. На цей момент завершується рейдерська схема захоплення української ГТС і таку саму схему захоплення Укрзалізниці. Для забезпечення проходження цих схем по декільком відволікаючим напрямками здійснюються заходи, що ведуть до різкого посилення конфліктів в українському суспільстві і його політичних групах.

Так, вперше у Верховній Раді створено таку правлячу більшість, яка не має опори на існуючі олігархічні клани і регіональні елітні групи. У попередньому складі Ради від 270 до 310 депутатів мали статус ставлеників конкретних фінансово-промислових груп. Сьогодні ж їх кількість знижено до 120-140 чоловік, що дозволяє перехопити контроль над парламентською більшістю інших структур, перш за все знаходяться під контролем Сороса.
У зв'язку з тим, що старі олігархи втратили контроль в Раді, а найбільша фракція від партії «Слуга народу» розколота на людей Сороса і представників старих олігархічних груп, виникла можливість формування нового складу кабінету міністрів і нового законотворчого порядку.

У неї входять такі скандальні законопроекти, як приватизація сільськогосподарської землі, великих держпідприємств, повернення Приватбанку Коломойському, наділення силовиків правом контролю за Нацбанком і правила проведення місцевих виборів. Зеленський, по суті, вже втратив контроль над Радою та внутри країни, та стає чисто номінальною фігурою.
Зараз ГТС України на 70% контролює Дмитро Фірташ, але у нього йде запекла суперечка з Соросом за контроль над цим активом.

 

Проте 24 грудня 2019 року Кабінет міністрів України зробив найважливіший крок назустріч рейдерському захопленню Соросом української ГТС.
На закритому засіданні прийнято рішення про те, що кредити Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) в сумі 150 млн. євро, виділені для ремонту на чотирьох ділянках газопроводу, перекладати не Укртрансгазу, а оператору газотранзитної системи України.
При цьому найголовніше готується в пакеті з цим рішенням: тепер всі платежі Газпрому будуть потрапляти не Нафтогазу, а на спецрахунки Кабінету міністрів.
Це подається як перемога над сірими схемами і корупцією. Насправді ж це підготовка прискореного банкрутства нового оператора ГТС: його позбавляють можливості отримувати кошти для розрахунків за кредитами ЄБРР і ЄІБ.

Причина в тому, що на гілці ГТС сидять і місцеві розподільники газу - облгази, які газ відбирають щомісяця на суму 550 млн. lоларів (приблизно 120 - 150 млн. rубометрів), але ніколи за нього не платять іp зрозумілих причин: через високі тарифів населення і підприємства неплатоспроможним.
Якщо до цих витрат додати фонд зарплати на 20 тисяч осіб обслуговуючого персоналу ГТС, то виходить, що оператор ГТС України банкрутує за кілька місяців, перетворившись в неприбутковий актив.
А щоб сильніше завантажити споживача непідйомним тарифом і гарантувати неплатежі за газ, Кабінет міністрів схвалив підвищення тарифів для 44 операторів газорозподільних мереж за період першої половини 2020 року на 75%. Що, природно, буде перекладено на вже неплатоспроможнє населення.
І тут настає момент для урочистого виходу на сцену нинішнього глави Кабміну, людини Сороса Олексія Гончарука.

Він прийме єдино можливе рішення: через так же підконтрольний Соросу Національний інвестиційний рада під керуванням Давида Арахамія дається завдання залучити інвестора, якому віддадуть оператора за борги.
Природно, цим «інвестором» буде Сорос. Як то кажуть, спритність рук і ніякого шахрайства.
Тільки от чи можна трактувати рішення про переведення платежів за газ на рахунки Кабміну в такому випадку як «перемогу над корупцією» - велике питання. Так, це перемога над корупцією - але перемога великої корупції над малою.

Будь-яке політичне рішення в нинішній Україні - це корупція. Щоб відокремити корупцію від політики на Україні, потрібно зробити дієву народну революцію. Фактично в нинішньому стані окупації це складно.

Однак Сорос - людина системна, і заходить він у вигляді комбінації, де всі ходи довго готуються, а потім відбуваються у взаємній ув'язці з усіма іншими. Крім приватизації землі та української ГТС, він готує захоплення залізниці.

Відомий колишній депутат Ради, ставленик Сороса Сергій Лещенко, персонаж, пов'язаний з Украінагейтом - скандалом про втручання людей Клінтонів у вибори Трампа - зроблений членом наглядової ради держкомпанії "Укрзалізниця".
Його робочий графік там становить 30 днів на рік, за що він отримує винагороду на суму в 588 тис. гривень на місяць.
При цьому має право бути присутнім на всіх робочих нарадах будь-якого підрозділу цієї організації і право доступу до всіх без винятку документів.
Так вирішується завдання постановки під контроль Сороса всіх вантажоперевезень в Україні.

Але для повного панування одного захоплення залізниці мало. Треба ще контролювати вантажовідправників. Для цього Державна митна служба України поставлена ​​під управління ще одного ставленика Сороса Максима Нефьодова. Його завдання - замкнути на себе контрабандний трафік і тим самим контролювати можливих конкурентів майбутнього оператора.
Ще одним ставлеником Сороса є Мустафа Найєм. Як і Лещенко, він введений Соросом в Укроборонпром на посаду заступника гендиректора з питань взаємодії з органами державної влади. За три тижні на новій посаді цей "смотрящий" від Сороса отримав 310 тис. гривень.
А тим часом в українську ГТС уже надійшов перший газ з Росії за чинним новим контрактом між Газпромом і Нафтогазом. Газ і гроші пішли за схемами Сороса, і Зеленський не сміє навіть слова поперек сказати, - саме для виконання цих планів він і був зроблений президентом.

Можна довго іронізувати над боротьбою з корупцією, можна дивуватися безмежної наївності українців, які покірно йдуть на заклання, як євреї, що йшли до Освенциму та вірили, що їх перевозять просто на інше місце проживання. Можливості перетворення величезних мас нормальних людей в покірних ідіотів безмежні.

Трагедія українського народу набагато перевершує трагедію сербів, яких бомбили кілька місяців і у яких відібрали Косово. Українців бомблять 20 років і у них забирають все. Участь України страшна і незавидна.

Сорос вже приступив до останнього акту української трагедії! Чи вирватися з його чіпких лап Україні не світить?..
Попереду десятиліття рабства і окупації!
Рвати понівечене тіло України ці шакали світового глибинного держави будуть довго і несамовито - той запас міцності системи, який був створений в роки Радянського Союзу, буде вичерпаний ще не скоро.

Anatoly Opalinsky

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Публицист и бизнесмен Алексей Давиденко: Зеленский! Почему придя во власть ты стал таким махровым жлобом?!
- Врач поведала жуткие факты и показала фото из COVID-центра в Ужгороде: для «неверующих» идиотов
- Александр Кочетков: Почему украинцы всегда избирали президентами негодяев и как это изменить?
- Карантин: украинцам запретили въезд в Венгрию
- Забудьте - нет у нас президента
- Юля Мендель. В ожидании чуда. ВИДЕО
- «Вся его политика — это сплошной фейк»: Тимошенко обрушилась на Порошенко и предупредила Зеленского
- Когда в Украине закончится карантин: прогноз
- Константин Гринчук: Прогресс! Верить, или подождать? Вот эту Мендель, так и хочется просить - ты реально без мозгов?
- «Зеленский еще раз смачно харкнул в лицо нищему народу»
01:55Январь, 27 2020 45195

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца