ХАОС ІЗ ПОРОШЕНКОМ ЧИ БЕЗ НЬОГО?

ХАОС ІЗ ПОРОШЕНКОМ ЧИ БЕЗ НЬОГО?

Перший тур виборів дав дуже чітко зрозуміти, що всі політичні діячі минулого мусять піти. Шлях до виходу був вказаний і президенту. За п'ять років він виявився  нездатним виконати обіцянки Майдану

Перший тур президентських виборів дав дуже чітко зрозуміти, що всі політичні діячі минулого мусять піти. Також, шлях до виходу був вказаний і нашому нинішньому президентові. За п'ять років Порошенко виявився абсолютно нездатним виконати обіцянки Майдану 2014 року. Він не тільки не почав боротьбу проти корупції в Україні, але й сам організував та запустив її, направляв і користувався цим. Тепер йому знадобиться справжнє диво, чи то величезні фальсифікації, для того, щоб зберегти свій пост після 21 квітня,і ця вже оголошена точка відліку – гарна новина для України.
Очевидно, ми вітаємо такі зміни й намагатимемось працювати якомога краще на благо Глухова та нашої країни з новим президентом Зеленським. Він молодий, мотивований і розумний, тому ми всі повинні зробити максимум, щоб дати йому реальний шанс на успіх.
Але ми маємо бути надзвичайно обачнимий пильними. Дійсно, Порошенко зазначив, щов разі, якщо йому не дадуть владу ще на п'ять років, то на країну чекатиме хаос, і він до цього підготувався. Тепер, після закінчення його президентства, ми ввійдемо в дуже ризиковану «зону турбулентності». Порошенко створив ситуацію, коли наша країна може бути або розділена, або може навіть повернутись повністю,чи частково. назад, під вплив Москви. Це буде залежати від нас, справжніх патріотів України, ми мусимо бути дуже пильними, щоб переконатися, що цього не станеться.
Хаос, створений Порошенком, може дати шанс колишнім «регіоналам» для повернення на ключові позиції в країні.Порошенко не тільки не вимагав їхньої відповідальності перед правосуддям за минулі злочини, а й навіть захистив своїх колишніх друзів (він був засновником «Партії регіонів» та міністром Януковича), і дав їм можливість повернутися йузяти реванш. Зокрема, в нашому регіоні насправді викликають занепокоєння результати голосування за колишніх регіоналів на президентських виборах. Ми дуже добре знаємо, хто є п'ятою колоною та заграє з Росією, чиї «народні депутати» раніше були членами «Партії регіонів» і голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року, вони й досі користуються дуже потужними важелями впливу в області. Ми не хочемо, щоб ці люди продовжували нав'язувати нам свою феодальну систему корупції та тиснули на нас іще більше.
Зокрема, враховуючи результати виборів у нашому 159-му окрузі, мене вражає висока оцінка виборців по відношенню до колишніх «регіоналів» - особливо в Путивлі, поряд із Глуховом, де Бойко і Вілкул разом отримали майже 40% голосів! Через п'ять років після Майдану це свідчить про невтішні результати діяльності уряду Порошенка та про катастрофічну безгосподарність його губернатора Сумської області Миколи Клочка. Вони зробили все можливе, щоб заблокувати наші реформи й залишити нас без ресурсів і фінансування, й роблячи це, вони добровільно відкрили двері для дуже небезпечної проросійської опозиції. Це перша небезпека, тому, ми повинні бути готові докласти всіх зусиль у боротьбі за північ нашої Сумської області. 
Дивлячись на рейтинг колишніх «регіоналів» та паралельно на сміхотворнийвідсоток довіри Порошенку в нашій Сумській області, для мене є очевидно, що колишні члени «Волі народу» тепер втечутьіз союзу з неблагонадійнимБлоком Петра Порошенка «Солідарність» і спробують знову приєднатися до проросійських політичних партій «Опоблок» і «За життя». Очевидно, що Андрій Деркач повинен був спочатку отримати «пробачення» від своїх колишніх колег за те, що він їх зрадив і ліквідував «Партію регіонів» 22 лютого 2014 року– але конфлікти між такими людьми можна легко вичерпати й купити «пробачення» за певну суму.
Друга небезпека – це те, що ми не знаємо про всі наміри нашого нового президента. Хто буде радниками Зеленського, і як може відобразитись на ситуації в нашій країні його недосвідченість у геополітичних справах і його ймовірні плани укласти мир з Путіним? Це також буде дуже небезпечним моментом, який може відкрити неконтрольовану скриню Пандори. Ми повинні бути дуже уважними, обережними й готовими до всіх можливих ситуацій, які могли б покласти початок реального поділу нашої української нації, або могли б відчинити двері до подальшої російської агресії на інших частинах нашої території.
Волонтери та воїни боролися з ворогом на передовій протягом останніх п'яти років і бачили багато тисяч своїх товаришів, котрі потрапили під російські кулі. І звичайно, вони не готові вести переговори з Путіним про федералізацію або капітуляцію України. Якщо новий президент захоче розпочати переговори з Росією з цього питання, то ми повинні його зупинити. Ніхто не повинен недооцінювати право України бути вільною, незалежною й сильною державою, і продовжувати свій конституційний курс назустріч НАТО та ЄС.
Третій ризик може бути фінансовим, тому що під керівництвом колишнього президента Порошенка ми сильно заборгували Заходу, не маючи можливості повернути ці кредити. Якщо наші національні резерви зараз становлять близько 20 мільярдів доларів, ми повинні повернути нашим кредиторам приблизно 15 мільярдів доларів уже цього 2019 року, і вже 20 мільярдів доларів у наступному 2020 році! Отже, ми збанкрутували, хоч це було добре приховано пропагандою Порошенка, навіть якщо вони самі організували цю ситуацію національного дефолту, яка настане після того, як він залишить пост. Тому ми можемо зіткнутись із серйозними викликами й фінансовими труднощами в найближчі роки й ми повинні допомогти нашому новому президенту та уряду подолати всі ці загрози та перешкоди.
Але є й хороші, обнадійливі новини. По-перше,кандидат Ігор Смешко – новий політичний діяч – отримав у Глухові більше голосів, ніж дискредитований президент Порошенко. А по-друге,в нас скоро відбудуться парламентські вибори – до кінця 2019 року. Вони можуть дати нам великий шанс побачити багато «нових облич», багато нових народних депутатів, які б почали правильнопрацювати, завойовувати довіру наших громадян і приймати необхідні закони та проводити реформи.
Так, 21 квітня ми демократично і з гідністю маємо позбутися президента, якого ми обрали п'ять років тому, який не виконав свій обов’язок перед виборцями. Він втратив нашу довіру, і тепер він повинен піти. Але після цього ми мусимо врятувати нашу країну від трьох основних ризиків, що загрожують їй, відновити довіру й почуття відповідальності, сформувати новий парламент, який зможе вказати правильні орієнтири нашим керівникам і навіть перевіряти й контролювати нового президента, а також головних міністрів, генерального прокурора, голову СБУ, яких він призначить, у разі, якщо цей громадський контроль буде необхідний.
З урахуванням цього плану дій я маю дуже оптимістичні надії щодо майбутнього України, й без вагань голосуватиму ПРОТИ Петра Порошенка в другому турі президентських виборів 21 квітня.

Слава Україні!

Мішель Терещенко
Глухівський міський голова
3 квітня 2019р.


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Война с Россией уже давно идет на территории США и ЕС
- Когда Украина, наконец-то, ощутит американскую помощь?
- Обещания вселяют надежду: когда Украина получит истребители F-16
- Потери российских оккупантов в наступлении и ресурс на перспективу
- Пропагандонство: три парадигмы путинского телевидения
- Где грань: две ключевые способности генеративного ИИ
- Четыре крупных банка Китая перестали принимать юани из России
08:10Апрель, 08 2019 1270

ТОП Новости 
неделя
месяц