Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами

Пишуть люди, що головною проблемою ЗСУ є розкрадання, злодійство тощо. Не погоджуюсь. 
Бо навіть якби в нашій "армії" не крали (що є великою, але не головною проблемою) - вона все одно залишиться совєцькою армією, а не сучасним українським військом. Отже питання крадіжок тут далеко не первинне. Доведено 1939-41 роками історії Красної, а згодом і Совєтської армії, в якій не крали, але її в той час бив, хто хотів. 
Отже якщо навіть нині у війну (окрім всього решти) досі нема належного престижу професії військового, нема новітніх підходів у формуванні, визначенні цілей та завдань самої "армії", коли є відверта брехня навіть про саму війну (нібито є якесь "АТО"), коли ніяк не ведеться (бо відсутня) цілісна державна політика (в контексті), яка б охоплювала/об"єднувала/мотивувала і рядового бійця, і офіцера, і генералітет/командування, і суспільство загалом - то очікувати ПОДВИГУ ЗАХИСТУ, ОБОРОНИ чи ПЕРЕМОГИ від заробітчан (пішов у військо на роботу) чи приреченців (забрали, або нема більше де себе проявити), найманців та далеко не найбільшої поміж всіх решти кількості справжніх воїнів - НАЇВНО та ГЛУПО.
Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами. Бо в пам"яті національній ще живе і січове козацтво, і махновська чи бандерівська організована партизанка. Справжній офіцер фальшувати вибори не буде, злочинних наказів виконувати не буде, за свій народ готовий скласти голову навіть в нерівному бою, проти волі власного народу не піде НІКОЛИ. Чи потрібне таке українське військо нинішній еліті, панове? Так отож.
Це я так, дуже поверхнево та загально. Але військо - не фабрика чи завод, там фабричні підходи - до сраки. Бо вони - згубні для війська. Як і згубні для війська ті, хто не хоче служити. Не вмотивований до служби вояка - більша допомога ворогові, ніж вояка технічно непідготовлений, чи голий-босий. Доведено російсько-українською війною. І не лише нинішньою.

 

Ігор Овчар

Поделиться​​ новостью:


- Андрей Портнов вернулся в Украину. У него готово все, чтобы сделать жизнь Петра Порошенко после 20 мая "веселой", насыщенной и разнообразной. Фото
- Украинский народ скажет Президенту Зеленскому спасибо за роспуск этой мерзопакостной Рады
- Команда Зеленского обещает «совершенно новые налоги»: подробности
- Обновленная Верховная Рада преподнесет сюрпризы: кто проскочит, а кто останется за бортом
- Победитель Евровидения 2019. Кто такой Дункан Лоуренс
- Украинка устроила пьяный дебош в самолете. ВИДЕО 18+
- Кабмин ответил на "аудит государства" ЗеКоманды
- Лиза Богуцкая: ЖАДНОСТЬ ФРАЕРА СГУБИЛА!
- Константин Шпилевой: Достали уже стенания, трёх одарённых крымских татар: Джемилёва, Чубарова и Муджабаева. Самые, бл@дь, несчастные?!
- Ми – вільні люді. І здатні змінити хід їсторії
- Саакашвили предупредил коллегу Зеленского, в каком случае его ждет судьба «хуже Ющенко». ВИДЕО
- На Евровидение 2019 победил участник из Нидерландов Дункан Лоренс с песней "Arcade" ВИДЕО
- В МИД уточнили, кто приедет на инаугурацию
- Порошенко присвоил ранг Чрезвычайного и Полномочного посла Арьеву, Божко и Герасимову
- Леонид Швец: Почему парламентарии вдруг решили, что осенью дела у них будут обстоять лучше?
21:56Февраль, 02 2018 1049

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю