Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Ігор Овчар: Маємо армію совєцького зразка, а не сучасне українське військо

Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами

Пишуть люди, що головною проблемою ЗСУ є розкрадання, злодійство тощо. Не погоджуюсь. 
Бо навіть якби в нашій "армії" не крали (що є великою, але не головною проблемою) - вона все одно залишиться совєцькою армією, а не сучасним українським військом. Отже питання крадіжок тут далеко не первинне. Доведено 1939-41 роками історії Красної, а згодом і Совєтської армії, в якій не крали, але її в той час бив, хто хотів. 
Отже якщо навіть нині у війну (окрім всього решти) досі нема належного престижу професії військового, нема новітніх підходів у формуванні, визначенні цілей та завдань самої "армії", коли є відверта брехня навіть про саму війну (нібито є якесь "АТО"), коли ніяк не ведеться (бо відсутня) цілісна державна політика (в контексті), яка б охоплювала/об"єднувала/мотивувала і рядового бійця, і офіцера, і генералітет/командування, і суспільство загалом - то очікувати ПОДВИГУ ЗАХИСТУ, ОБОРОНИ чи ПЕРЕМОГИ від заробітчан (пішов у військо на роботу) чи приреченців (забрали, або нема більше де себе проявити), найманців та далеко не найбільшої поміж всіх решти кількості справжніх воїнів - НАЇВНО та ГЛУПО.
Наша так звана "еліта" панічно боїться такого самостійного гравця, як українське військо. З достойним офіцерством та гідними воїнами. Бо в пам"яті національній ще живе і січове козацтво, і махновська чи бандерівська організована партизанка. Справжній офіцер фальшувати вибори не буде, злочинних наказів виконувати не буде, за свій народ готовий скласти голову навіть в нерівному бою, проти волі власного народу не піде НІКОЛИ. Чи потрібне таке українське військо нинішній еліті, панове? Так отож.
Це я так, дуже поверхнево та загально. Але військо - не фабрика чи завод, там фабричні підходи - до сраки. Бо вони - згубні для війська. Як і згубні для війська ті, хто не хоче служити. Не вмотивований до служби вояка - більша допомога ворогові, ніж вояка технічно непідготовлений, чи голий-босий. Доведено російсько-українською війною. І не лише нинішньою.

 

Ігор Овчар

Поделиться​​ новостью:


- Семен Семенченко: А, так це значить був покидьок Муженко, а не росіяни? Зустрінемося тварь тупа
- “Ваши собаки разрывали меня!” - Наталья Мосейчук “взорвалась” заявлением в прямом эфире
- Гройсман пожаловался на Порошенко и его систему
- В украинских городах нет современной архитектуры из-за коррупции, - Саакашвили
- Предъявите ваши миллионы. Заработки чиновников
- Саакашвили заявил, что у него нет охраны
- "Письма счастья" не помогут: названы новшества для водителей в Украине
- Зеленский обрисовал перспективы Донбасса на ближайшее будущее
- Путин "выжидает" в отношениях с Зеленским - Песков
- Полиция назвала причину взрыва в Киеве
- Как получить повышенную пенсию: украинцам показали необычный механизм
- Ученые сообщили, когда смогут избавить человечество от всех болезней и старости
- Куда Президент Зеленский перенесет Администрацию: названы основные варианты
- Как управлять машиной, если попали в страшный ливень
- Пять случаев, когда страховая не оплатит ремонт авто при ДТП
21:56Февраль, 02 2018 1110

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю