Ігор Овчар: Україна де-факто не Республіка

Ігор Овчар: Україна де-факто не Республіка

Нинішня "держава" - не українська, не людська. Така пост-совкова злодійсько-олігархічна "держава" має бути знищена разом з її власниками та гарантами, тобто разом з олігархією

Україна де-факто не Республіка
В Україні нема справедливості ні для кого.
В Україні нема національної правоохоронної системи
В Україні нема суду та правосуддя
В Україні нема вільної економіки, вільного пдприємництва
В Україні нема справжнього профспілкового руху 
В Країні нема права власності, права та основоположні свободи людини знехтувані
В Україні нема місцевого самоврядування, місцеві громади, як традиційна українська складова, як правило, відсутні.
В Україні нема української нації, як суверена.
Нам навіть в Конституцію вписали ще якийсь "Український народ", хоча я не розумію чим він за задумом авторів відрізняється від української нації, бо в Конституції ці поняття вжиті окремо. 
Чому нема нації? Бо нема у більшості населення гідності, а поміж окремими українцями - загальнонаціональної єдності, свідомої солідарності. Українець не відчуває себе в своїй державі та країні сувереном, хазяїном, господарем. Традиційне для всієї території України поняття "громада" фактично нівельовано до "народ" в значенні "населення". Справжнє українське розуміння та відчуття громади фактично вбите комуно-большевиками, совком та нинішнім пост-совком. Колись різного штибу пост-совкові злодії навіть квазі демократичну партію створили з назвою "Громада", щоб спаскудити саме слово. Точно за тими ж мотивами було створено квазі демократичну партію "Солідарність". Мало того, демократичними себе вважають чи не всі решта "політичні партії", що були і є виключно "лідерськими", а точніше - приватними, феодальними, совковими утвореннями-угрупуваннями. 
Отже в Україні немає справжньої демократії, немає торжества справедливості, поміж українцями немає солідарності, на більшості території України відсутні навіть місцеві громади. Отже України, як Об'єднаної Громади - не існує. 
Нам навіть в Конституції брешуть про наявність в Україні Республіки та про життя, здоров'я українця, як про найвищу цінність для держави Україна. Всі притомні українці чудово розуміють, що такі декларації - цинічна, маніпулятивна брехня, що давно спростована українськими реаліями.
Отже брехня та злодійство - основа української політики, політики в Україні та на Україні. Бо якщо ти не брешеш та не крадеш, то шансів у тебе прийти до влади в сучасній пост-совковій, напівфеодальній олігархічній "державі" - просто нема. Досі не було - так точно.
Отже нинішня "держава" - не українська, не людська. Така пост-совкова злодійсько-олігархічна "держава" має бути знищена разом з її власниками та гарантами, тобто разом з олігархією. Українцям потрібна Республіка, де панує демократія. Демократія, як влада народу, що є нічим іншим, як об'єднаною українською мовою, історією та спільним майбутнім українською громадою. 
І наостанок.
Я не вірю, що Порошенко, який обіцяв знищити совок та олігархію в Україні - говорив це щиро. Бо діла його говорять голосніше за його слова. Так що я давно не дивуюсь його чисельним обмовкам. Такі обмовки - лише фрагменти його справжнього єства, що іноді мимоволі вискакує з брехливого рота в запалі цинічно-патріотичної риторики.
Отже справжніх докорінних змін (радикальних реформ) в Україні "зверху" - не буде. І не буде їх доти, доки не буде справжньої революції гідності на місцях, тобто в громадах. А революція на місцях можлива лише за умови революційного переосмислення власного єства кожним українцем. Українцем, незалежно від національного походження його батьків. Переосмислення в контексті поняття власної гідності.

 

Ігор Овчар.

Поделиться​​ новостью:


- Рождение президента — политолог
- Быстро Президент Зеленский, прямо по-киношному, «расстрелял» и Раду, и правительство, и всю эту…
- НЕ УСПЕВАЮТ. Когда Зеленский проведет консультации с главами фракций по вопросу перевыборов Рады
- Зеленскому передали послание от Трампа
- Процесс перевыборов Рады после публикации указа не остановит ни один суд - секретарь ЦИК
- Почему после слов Зеленского улыбочки на лицах министров превратились в гримасы
- ОБОСРАЛСЯ ! Нардепа увезла скорая после инаугурации Зеленского - СМИ
- Путин не будет поздравлять Зеленского со вступлением в должность президента Украины, - Песков
- «Собрали чемоданы и идите н@хуй!», — Югик Луценко не может поверить, что это случилось (ВИДЕО)
- «Похоже на формулу Кеннеди»: политолог «разложил по полочкам» инаугурацию Зеленского
- Зеленский опубликовал свой первый пост в статусе президента
- Президент Зеленский сегодня проведет консультации с лидерами фракций парламента по роспуску Рады
- Как сохранить свинарник. Порошенко, Гройсман и Парубий проводят встречу - что делать дальше
- "Было весело". Что Зеленский сказал на инаугурации
- Министр обороны Полторак подал в отставку
08:33Январь, 26 2018 2772

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю