iPhone 13: чи варто його купувати

iPhone 13: чи варто його купувати

iPhone 13 - це мрія багатьох

iPhone 13 - це мрія багатьох. Все ще чотирнадцяте покоління не потрапило до продажів, через що ціни на цей гаджет встановлені занадто високі. Він в принципі ніяк не дешевшає й багато хто думає про те, що знадобиться ще десь мінімум рік, щоб можна було придбати телефон на 30-40% менше, аніж він зараз коштує. Якщо дивитися на статистику, то за два роки Айфон 12 впав в прайсі лише на 17%, тому не варто сподіватися на таке значне зменшення. Як тоді бути? на айфон 13 бу ціна встановлена в 2 або 3 рази нижча, тому не знадобиться значно переплачувати. Чому слід обрати саме цей гаджет? В ньому найшвидший на сьогодні у світі процесор, а ще й дуже довго працює акумулятор, проте це ще не всі плюси.

Переваги iPhone 13

Витривала батарея та потужна швидкість – це тільки перші причини, чому точно слід подумати про те, щоб придбати собі iPhone 13. Саме в цьому телефоні можна знайти камеру з кінематографічним режимом. Особливість в тому, що раніше він був доступний виключно на телефонах про-версій, але тепер майже кожен має змогу його протестувати та не переплачувати, якщо достатньо для використання основної.

Зараз можна придбати iPhone 13 в рожевому, чорному, білому, червоному та синьому кольорі. Якщо казати про характеристики екрану, то одразу варто зазначити, що його розмір складає 6,1 дюймів. Він максимально великий, а роздільна здатність – 1170 x 2532. Без мінусів щодо дисплея бути не може, тому слід сказати, що частота оновлення картинки всього 60 Гц. Це недолік, оскільки Айфон 13 відноситься безпосередньо до преміум-класу, а виходить так, що бюджетні телефони від інших виробників за цією характеристикою кращі, бо там частота зазвичай 120 Гц. Для багатьох це не так страшно, але телефон мав би змогу швидше оновлювати зображення.

Розробник додав до цієї моделі екран Super Retina XDR. Спеціалісти одразу зазначили, що в нього дуже висока щільність пікселів. Саме тому текст, відео та фото виглядають максимально чітко навіть у разі, якщо яскравість буде виставлена на мінімум. При перегляді HDR контенту, до речі, гаджет автоматично підвищує показник до 1200 ніт. Це на 28% більше, аніж у дванадцятому поколінні. Тому одразу можна відмітити, що всесвітньо відома корпорація значно покращила цю характеристику, бо раніше багато хто казав, що могла б функція працювати й краще. Це значить, що виробник враховує думки своїх клієнтів.

Як ще один плюс точно варто виділити передачу кольору. В Айфоні 13 вона дійсно на висоті. Якщо спиратися на тести, то показник перевищує Delta-E 0.26. Експерти кажуть про те, що чим він нижче, тим краще, тому це плюс.

Відомо, що в телефоні поєднано інтелектуальні функції True Tone, Haptic Touch для зворотного зв’язку та Wide Color. Саме ці характеристики безпосередньо необхідні для того. Щоб телефон демонстрував користувачеві якісну колірну температуру дисплея, незалежно від того, яке навколишнє світло перед ним. Також ніша фронтальної камери була зменшена на 20%, а це означає, що насолоджуватися можливостями екрану стало комфортніше.


 

Читайте также!

 

 

 

 

- У России партнеры - идейные, у Украины - геополитические бизнесмены
- Что-то в современном мире глобально поломалось, но что именно?
- В России обрушилось производство бензина после атак Украины
- Хайпо@бизм - неизлечимая болезнь украинской власти
- Олимпиада-2024. Вокруг певицы Аи Накамуры разгорелся скандал: ее музыка не может представлять Францию...
- В России обостряется межэтническая вражда- The New York Times
- Альтернатива Трампу и Байдену: Третий кандидат в президенты США, или хайпо@бизм по-американски
10:40Сентябрь, 05 2022 910

ТОП Новости 
неделя
месяц