Керівні посади у МінАПК України для духовних нащадків сумнозвісного доктора Геббельса

Керівні посади у МінАПК України для духовних нащадків сумнозвісного доктора Геббельса

Цікаво, це є суто корупційна схема для власного збагачення, чи сплановані дії зовнішнього ворога нашої держави, що вже готує економічні умови для російського реваншу в Україні?

«СБУ нарешті стала дієвим механізмом для захисту безпеки держави та її громадян» – саме так Президент Порошенко привітав із 26-ю річницею Службу у березні 2018-го.

Глава держави зауважив про значні успіхи СБУ у справах де річь «йдеться про духовних нащадків Геббельса …», - учасників «..спільнот і сторінок «ВКонтакте», «Одноклассниках» і навіть Фейсбуці», які понесли кримінальне покарання за вчинення злочинів, передбачених статтею 109 Кримінального кодексу України. Це  – дії , спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

Вочевидь, після такої позитивної оцінки роботи з боку Президента, окремі її керівники, вирішили не приділяти більше уваги цьому напряму роботи. Чи може ті з них, які напряму за неї не відповідають вирішили взагалі не звертати на це увагу ?…

До чого автор нагадує про наведені вище вислови Президента та оцінки блискучої діяльності СБУ. Зверніть увагу на підбір цих фото.

 

Як що Ви думаєте що ці фото з якогось сепаратистського сайту, чи ми маємо справу з якимись, як висловився Глава держави:  «…духовними нащадками Геббельса, що беруть участь в інформаційній війні проти України, вдаючи із себе журналістів, блогерів, експертів...», то Ви шановний читач помиляєтесь. Це ми маємо справу просто з окремою сторінкою у «Одноклассниках» окремої людини та його друзів! І все було б нічого, з точки зору того, що у цій ворожої мережі достатньо багато антиукраїнського бруду, але, як кажуть, є одне АЛЕ!

Ця сторінка належить «без 5 хвилин» керівнику (на даний час поки ще виконуючому обов’язки) великого українського підприємства, яке згідно постанові КМУ віднесено до категорії маючих стратегічне значення для нашої держави!!! Ця людина - Тітов Ян Анатолійович, виконуючий обов’язки директора ДП «Нігинський кар’єр».

 

Про цю особу та обставини її призначення ми вже розповідали в межах нашого окремого журналістського розслідування.

Факти, які нам вдалось тоді отримати свідчать про те, що держпідприємство в особі Тітова Я.А. очолила людина, що має прямий конфлікт інтересів при виконанні своїх функціональних обов’язків за посадою, не має відповідної фахової підготовки у галузі де працює, пов’язана з політичними силами що зацікавлені у зміні політичного курсу країни, а також планує використання ДП «Нігинський кар’єр» у тіньових схемах в інтересах окремої групи осіб, яка і лобіює його призначення на цю посаду!

Доречи, інформацію, яку ми отримуємо зараз щодо цих осіб, примушує нас достеменно її перевіряти, але і одночасно задуматись про те, чи дійсно окремі керівники Міністерства аграрної політики та СБУ стоять на позиціях інтересів країни, чи тільки переслідують власний економічний інтерес.

Таке питання, на наш погляд, є актуальним, тому що людина яка у мережі своїх друзів та однодумців - Александра Авраменко (Донецк), Димы Яцуненко (Севастополь), Сергея Сидорова, Евгения Цаценко, Сергея Еременко та інших «поддерживает акцию», «ставит класс!», «запускает акцию», «считает классным фото», що наведені вище, погоджується з висловом: «Погранпереход "Чонгар". Украинцы едут фотографировать пустые Крымские пляжи)))))))» (див.низче), а також приймає участь у таких групах як «ДУХ ВОИНА РОССИИ» (https://ok.ru/mmapriderus), на наш погляд, не може бути керівником стратегічного українського підприємства!

 

«Погранпереход "Чонгар". Украинцы едут фотографировать пустые Крымские пляжи)))))))»

Також вважаємо за потрібне познайомити читача з братом Тітова Яна Анатолійовича. Знайомтесь, він на фото праворуч з прапором. Напевно тут якісь коментарі зайві…

 

А це він вже з родиною:

Якщо до цього всього додати ті факти що Тітов є колишнім членом політичної партії "Руська Єдність", активним учасником донецької місцевої організації ПР, помічником колишнього народного депутата Звягільського Ю.Л., має спільний з дружиною бізнес, що повністю пов'язаний з донецькими можновладцями часів Януковича та напряму через долі у ТОВ «Сортвікс» (ЄДРПОУ 40321880) та ТОВ «Тоя Плюс» (ЄДРПОУ 40506520) пов'язаний ще з одним вихідцем з Донецька Терещенко Олег Васильович, - окремі пазли починають складається у картину.

Вся річь у тому, що бізнес-партнер Тітова, вище окреслений Терещенко О.В. намагається через свої зв’язки отримати посаду керівника другого найбільшого кар’єру, що входить до управління Мінагропрома, - ДП «Закупнянський кар’єр».

Після відсторонення від роботи його директора Рогозіна В.О. та призначення тимчасово виконуючим обов’язки Глуходіда О.М., по що ми писали: було об’явлено конкурс на посаду керівника зазначеного підприємства.

Зрозуміло, що ті хто стоять за спинами Тітова та Терещенко намагаються взяти під контроль два стратегічних для економіки України підприємства просуваючи цих осіб до керівництва кар’єрами. При цьому, цим людям байдуже до того, що на держпідприємствах повністю зупинилося видобування корисних копалин для нашої промисловості, не сплачуються податки у бюджет країни, робітники не отримують зарплатню, росте соціальна напруга.

Безумовно, цікавим було б дізнатися ще одне: чи заплановане т.зв. «конкурсне» призначення Тітова та Терещенко є суто спланована корупційна схема з метою створення для окремих високопосадовців монопольних умов для власного збагачення, чи це є сплановані дії ворогів нашої держави, які вже готують економічні умови для російського реваншу в Україні. Міркуйте та робить висновки самі …

 

Ірина Гордієнко
 

Поделитесь с друзьями:


- «Путин купил себе чемпионат Европы?» — Bild
- Юлия Тимошенко: Верховную Раду превратили в департамент Администрации президента. ВИДЕО
- Война нового поколения! Под ударом - каждый из нас! Военный эксперт: вся правда о кибервойнах! ВИДЕО
- Почему вдруг пошла в рост торговля Украины с Россией
- Почему лидеры G-7 не дали Украине никаких позитивных сигналов?
- Мир становится лучше именно благодаря таким людям: самый щедрый нищий – болгарский дедушка Добри
- «Сапсан», это аналог "Искандера": У Украины и без НАТО есть ракеты, способные ударить по Москве — эксперт
00:04Февраль, 17 2019 4124

Новости Украины и мира. Только важное на нашем Telegram-канале

неделя
месяц