Туйовий мер! Від перлини Европи до свинячого хутора

Туйовий мер! Від перлини Европи до свинячого хутора

Кличко дійсно потрібно подякувати терплячим киянам, які всі 6 років терпіли те, що у нас проривають труби, немає гарячої води, воду з- під крана досі неможливо пити, недобудови, інститут "смотрящих", знесення історичних будівель ...


Як іронічно виглядають мітинги в столиці - під будівлею КМДА. Вони знаменують сумні підсумки каденції Кличко. Спочатку мітинг "Стопкора", де мера фактично обличчям тикають у скупку голосів його ударівцями, про яку стало відомо з недавнього відео. На другому мітингу інвестори "Аркади", які останнім часом жили в наметах під столичною адміністрацією - називають Кличко "рейдером" і звинувачують в своєму скрутному становищі.

Насправді, я думаю, що це найменше, що могло трапитися, і Кличко дійсно потрібно подякувати терплячим киянам, які всі 6 років не виходили на вулицю через те, що у нас проривають труби, немає гарячої води, воду з- під крана досі неможливо пити, недобудови, інститут "смотрящих", знесення історичних будівель ...

Продовжувати можна довго, адже народу дійсно є що спитати з мера. Однак останні події просто не вкладаються в голові. Член партії УДАР відкрито міркує про так звані "сітки", де голоси киян збираються скуповувати по 300 гривень. Ось так, вони оцінюють ваш голос, так вони до вас і ставляться. І хочете сказати, Кличко про ці схеми підкупу нічого не знає, серйозно?

Відносно “Аркади” - тут вже старі-добрі будівельні махінації. Київ постраждав від Войцеховського, постраждав від "Укрбуду" і від інших будівельних афер, страждає і досі. Випадок "Аркади" тому приклад. Я дуже радий, що ці люди не здаються і до останнього намагаються домагатися свого. Дуже прикро, що міська влада не може дати взагалі ніяких гарантій обдуреним вкладникам, лише переноси аудитів з місяця на місяць і порожні обіцянки. Тут мимоволі замислюєшся про те, що "аркадівці" праві, називаючи Кличко "рейдером".

Ці два мітинги по суті стали лакмусовим папірцем, який викриває результати мерства Кличка і того, у що при ньому перетворився Київ, вони також демонструють ставлення народу до Віталія Володимировича і, ймовірно, якесь невідповідність тих рейтингів, що нам показують.

 

P.S. Кияни мають унікальний шанс на позитивні зміни, що пов’язано з муніципальним управлінням і міським життям.

Звичайно, проголосувавши за стару команду в обличчі Кличка, ми отримаємо черговий асфальтовий ремонт через 5 років. Причому, він буде по тих самих вулицях, що і сьогодні, бо політтехнологи не будуть міняти карту дислокацій ремонтів.

 

Ростислав Балабан

Поделитесь с друзьями:


- Сторонники Стерненко снова на Банковой. Обновляется
- Раскрыты детали экзамена на знание языка, который придется сдать украинцам этим летом. Видео
- В ВВП Украины доля госдолга выросла на 12,5%
- Секретарь СНБО: есть предложение - ограничить двумя сроками продолжительность полномочий депутатов ВР
- Главная причина краха Зеленского — Süddeutsche Zeitung
- Для дурака все умные — инакомыслящие! Ну не верю в коллективную мудрость невежественных индивидуумов
- Хроника пандемии коронавируса: Украина ускорилась, а мир замедлился. Данные на 27 февраля 2021 года
14:30Октябрь, 23 2020 746

неделя
месяц